PDGL 2022 #7 - Lesopark Letňany

Datum 01.10.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA C - Odkaz
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel :
Kapacita 90 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Břevnov 1. 10. Letňany 13. 11. Letná

 

 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°MOVit EnergyThird Coast Pizza, Bombus EnergyBig ShockZüca Czech Republicpivovar MouchaCzech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na čtvrtý turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
8:30 - Hráčský meeting (turnajové centrum bude klasicky na začátku parku - za košem jamky 17)
9:00 - Výhoz 1. kola
12:30 - pauza na oběd 
13:30 - meeting před 2. kolem
13:50 - výhoz 2. kola
17:30 - vyhlášení
 
Harmonogram je orientační a může podléhat změnám, zejména v závislosti na délce kola. Případné změny budou komunikovány prostřednictvím emailu v obědové pauze a na meetingu.
 
 
HŘIŠTĚ 
 
Jedná se o loňský layout rozšířený o 3 další jamky. Délky jamek jsou měřeny pouze podle map a tudíž je berte s rezervou.
 
 
Kliknutím na mapu se otevře v novém okně a můžete si ji uložit.
 
 
CTP pro MA1/2 - jamka č. 8
CTP pro MA3/4 - jamka č. 3
Jamky pro rozhoz: 18, 1, 2, CTP 3
 
 

Popis jamek

Všechny asfaltové cesty jsou OB.
Vzdálenosti jamek jsou měřené přes mapy a jsou tedy pouze orientační.

1) PAR 3, cca 60 m
Dogleg vpravo, na koš nebude vidět. Spotter povinný! Dá se hrát bezpečně na 3 hody, útočit forehandem nebo backhand hyzerem. Cesty OB, oplocenka OB.

2) PAR 4, cca 120 m
Těžký třípar. Cesty OB, bezpečnost na prvním místě. (Prodloužená jamka č. 1 z pevného layoutu)

3) PAR 3, cca 55 m
Ostrov! Vlaječkami bude vyznačen kruh cca 15 m kolem koše. Netrefíš-li se do něj prvním hodem, házíš z drop-zone s trestným hodem. Netrefíš-li se z drop-zone, hážeš z ní znova s dalším trestným hodem atd. (Jamka č. 2 z nového pevného layoutu)

4) PAR 3, cca 120 m
Přímočará jamka, těžký třípar. OB cesta vpravo. (standardní jamka č. 3)

5) PAR 4, cca 125 m
Bacha, dvojitej hazard! Cca 40 metrů od výhoziště bude začínat první pás hazardu, ten bude dlouhý cca 20 m. Dalších 20 m bude safe, pak další hazard pás 20 m a pak cca 25 před košem opět safe. Prvním hodem je tedy potřeba hodit 60 - 80 m, nebo 100+ a útočit na eagle. Skončí-li tvůj disk v hazardu, pokračuješ z dané pozice s trestným bodem navíc. Cesta po pravé straně je OB po celé délce jamky. Pokud se dostanete do OB v úrovni některé z hazard zón, přičítáte si samozřejmě jen jeden trestný hod.
(Bez hazardů je to jamka č. 4 z pevného layoutu)

6) PAR 3, cca 73 m
Letos nová jamka. Těsně za košem (cca 3-4 m) cesta, která je OB. Je potřeba dát disku správnou rychlost a nepřehodit. SPOTTER U KOŠE POVINNÝ!
 
7) PAR 3, cca 105 m
Delší třípar, nic speciálního :)

8) PAR 3, cca 70 m 
Tzv. dog-leg. Půjde hrát buď safe krátkým tunelem a pak příhoz ke koši nebo rovnou z teečka velkým hyzerem rovnou ke koši. Ten ale bude umístěn těsně vedle křoví, proto doporučujeme spottera za tunelem.

9) PAR 4, cca 200 m
Vyloženě bomberská jamka, kde se do toho můžete pořádně opřít :) Žádná speciální pravidla.

9) --> 10) Přechod od koše 9 na další jamku je skrze les. Když se vrátíte cca 10 m zpět směrem výhozišti, najdete tam nejlepší a v pohodě průchozí tunel.  

10) PAR 3, cca 125 m
Těžký třípar. Cesta po pravé straně je OB a může být relativně frekventovaná, proto prosím maximální důraz na bezpečnost.

10) --> 11) Přechod po pěšince podél pole

11) PAR 5, cca 200 m
Rybí háček :) Dloooouhá jamka, kde koš je na konci schovaný vpravo za rohem. Z mapky je to jasné. Nenechte se zmást košem, který uvidíte před sebou v závěru jamky - patří jamce č. 3. Pro bombery šance na Eagle.

12) PAR 3, cca 70 m
Koš za třemi obránci, žádná speciální pravidla. (Jamka č. 5 pevného layoutu)

13) PAR 3, cca 75 m
Koš bude umístěn v úzkém tunelu. Jediný strom na fairway je mandatory a bude nutné házet zprava od něj. Při nesplnění povinnosti bude poblíž stromu vyznačena drop zone.

14) PAR 3, cca 80 m
Úzký tunel, kde OB po pravé straně bude vyznačeno vlajkami, abychom ještě více eliminovali blízkou cestu. OB linie bude dána spojnicí vždy dvou vůči sobě nejbližších vlajek. Bezpečnost na prvním místě - spotter s dobrým výhledem na okolí koše povinný.

15) PAR 3, cca 80 m
Nová jamka. Výhoziště z cesty. Cesta vlevo OB, vpravo křoví safe. Malé stromky trochu zkomplikují cestu ke koši, který bude na pravé straně fairwaye.
 
16) PAR 3, cca 110 m
Jeden ze stromů napravo blízko výhoziště bude mandatory a bude nutno hrát vlevo od něj, abychom eliminovali hyzery zprava přes cestu. Nesplněná povinnost = retee (nový hod z výhoziště s jedním trestným bodem navíc). Za mandatory celá cesta standardně OB. Opět důraz na bezpečnost a nutnost spottingu. Oproti loňsku zredukováno na par 3, padalo tam moc eaglů :)

17) PAR 3, cca 90 m
Výhoziště z cesty. Cesta OB, ale to nebude moc ve hře. Koš za obránci.
 
18) PAR 3, cca 85 m
Nová jamka. Otevřená fairway zakončená vyvýšeným košem mezi stromky. Pozor na relativní blízkost k dětskému hřišti. 

SCORING 

Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 30. 9. do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
 
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
PARKOVÁNÍ

U parku se nachází parkoviště (vyznačeno na mapce), ale jeho velikost je omezená. Dále se dá parkovat přímo v ulici Toužimská podél protilehlých budov a také u výhoziště jamky č. 7.

JÍDLO

Jídlo je potřeba pořešit si po vlastní ose - buď o pauze někam zajet nebo si objednat dovoz např. pizzy. Nedaleko parku směr Letňany (cca 5 min pěšky) je např. asijská restaurace či pizzerie.

 
 
DISKY K ZAKOUPENÍ

Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 

 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                            
 
 
  
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 - 4
MA3 - 4
MA2 - 4
MA1 - 4

Registrační fáze 1
01.09.2022 20:00 - 02.09.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
02.09.2022 20:00 - 30.09.2022
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Marek Počta 250889 776 783 MA4 DGC Praha Wild card
2 Tereza Zahradníková 237194 816 814 MA4 DGK Kladno Wild card
3 Jan Vejrosta 205299 849 856 MA4 DGC Praha Wild card
4 Jakub Hošek 130320 914 913 MA1 DGC Praha Registrovaný
5 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 MA4 DGC Praha Registrovaný
6 Jakub Kemr 141244 861 859 MA3 DGC Praha Registrovaný
7 Ondřej Fejfar 238374 871 877 MA3 DGC Praha Registrovaný
8 Honza Kemr 161657 845 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
9 Jan Müller 234245 846 846 MA3 DGC Praha Registrovaný
10 Petr Chalupa "Chali" 201461 819 826 MA4 DGK Kladno Registrovaný
11 Jiří Veselý 138440 922 932 MA1 DGC Praha Registrovaný
12 Roman Kunovjánek 875 MA2 DGC Praha Registrovaný
13 Branislav Šimko 178072 826 838 MA3 DGK Kladno Registrovaný
14 Ladislav Bartoň "Ládyn" 213474 846 843 MA4 Registrovaný
15 Tomáš Eminger 756 MA4 Registrovaný
16 Matouš Bittala 231859 831 833 MA4 DGC Praha Registrovaný
17 Miroslav Blažek 197038 855 861 MA3 DGC Albium Registrovaný
18 Ondrej Bogár 739 MA4 Registrovaný
19 Josef Cach 188588 971 972 MA1 FloppyDisk Registrovaný
20 Jan Pecina 896 MA4 Registrovaný
21 David Svítil 242804 906 916 MA2 DGC Praha Registrovaný
22 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 823 807 MA4 DGK Kladno Registrovaný
23 Adam Litera 188721 891 913 MA3 Registrovaný
24 Jakub Vlček 190757 928 937 MA2 HUNTERS Registrovaný
25 Jan Vlček 190762 958 950 MA2 HUNTERS Registrovaný
26 Matěj Vlček "🐺" 190752 865 863 MA2 HUNTERS Registrovaný
27 Lenka Vlčková 763 MA4 HUNTERS Registrovaný
28 Lukáš Linhart 850 MA2 DGC Praha Registrovaný
29 Lukáš Pelikán 153601 833 840 MA3 DGK Kladno Registrovaný
30 Eduard Černý 186688 920 924 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
31 Garrett Parker 183179 892 895 MA1 DGC Praha Registrovaný
32 Jan Šátek 217655 722 772 MA4 Registrovaný
33 Petr Novák 183017 912 908 MA3 DD's Registrovaný
34 Václav Manych 190598 928 951 MA1 HUNTERS Registrovaný
35 Vojtěch Nosek 205992 806 800 MA3 HUNTERS Registrovaný
36 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 MA2 DGC Praha Registrovaný
37 Michal Kohoutek 230752 932 882 MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Antonín Vašina 828 MA4 DGC Praha Registrovaný
39 Lukáš Timko 144882 765 759 MA4 DGC Praha Registrovaný
40 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 MA2 DGC Praha Registrovaný
41 Miroslav Vlček 118956 851 852 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
42 Marek Slezák 227642 848 859 MA4 DGC Praha Registrovaný
43 Ondřej Bařinka 232941 949 957 MA3 DGC Praha Registrovaný
44 Markéta Šlapal Bařinková 832 MA4 DGC Praha Registrovaný
45 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 871 915 MA2 DGC Praha Registrovaný
46 František Řídký 207001 864 857 MA4 Registrovaný
47 Petr Houdek 213959 906 910 MA3 DGC Praha Registrovaný
48 Adéla Houdková 242089 816 820 MA4 DGC Praha Registrovaný
49 Jiří Feix 261281 695 704 MA4 DGC Praha Registrovaný
50 Vojtěch Brož 216166 827 835 MA4 DGC Praha Registrovaný
51 Matyáš Brož 261060 906 906 MA4 DGC Praha Registrovaný
52 Vladimír Vaněk 278758 801 804 MA4 DGC Praha Registrovaný
53 Petr Adamovský 238429 905 909 MA4 DGC Praha Registrovaný
54 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 MA1 DGC Praha Registrovaný
55 Jiří Havlas 851 MA4 Registrovaný
56 Filip Surjomartono 147915 974 977 MA1 DGC Praha Registrovaný
57 Vít Burger 159967 822 779 MA3 Registrovaný
58 Lukáš Burger 156336 878 887 MA2 DGK Kladno Registrovaný
59 Jindřich Ottl 116509 901 909 MA1 TMHOI Registrovaný
60 Filip Kratochvíl 137835 884 887 MA3 DGK Kladno Registrovaný
61 Tomáš Redlich "Zix" 70639 942 939 MA1 DGC Praha Registrovaný
62 Martin Šafár 814 MA3 DGC Praha Registrovaný
63 Marek Surjomartono 147916 944 945 MA2 DGC Praha Registrovaný
64 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 MA2 DGC Praha Registrovaný
65 Šimon Šimík 240953 935 933 MA3 DGC Praha Registrovaný
66 Jakub Koštel 115203 913 915 MA1 DGC Praha Registrovaný
67 Roman Soukup 252419 901 897 MA2 BudweisDC Registrovaný
68 Lukáš Janovský 243253 870 883 MA4 DGC Praha Registrovaný
69 Matěj Sobotka "Sobik" 895 MA3 HUNTERS Registrovaný
70 David Slovák 806 MA2 DGC Praha Registrovaný
71 Ondřej Feix 258725 928 939 MA3 DGT Hawks Registrovaný
72 Daniel Brabec "Brabi" 241009 841 843 MA3 DGC Praha Registrovaný
73 Filip Šlapal 871 MA3 DGC Praha Registrovaný
74 Jan Kučera 911 MA3 DGC Praha Registrovaný
75 Jiří Texl 796 MA4 Registrovaný
76 Jan Hrůza 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
77 Lukáš Landa 122650 934 933 MA1 TMHOI Registrovaný
78 Sebastian Paul 135127 869 871 MA3 DGC Praha Registrovaný
79 Martin Vopava 770 MA4 DGT Hawks Registrovaný
80 Michal Surjomartono 147913 936 938 MA1 DGC Praha Registrovaný
81 Lukáš Houška 214412 935 918 MA1 Discgolf P... Registrovaný
82 Adam Závora 243956 836 887 MA2 Discgolf P... Registrovaný
83 Marek Oubrecht 799 MA4 DGC Praha Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Lukáš Janovský 243253 870 883 62 63 125 +5
2 Petr Adamovský 238429 905 909 60 68 128 +8
3 Honza Kemr 161657 845 819 63 67 130 +10
4 František Řídký 207001 864 857 64 67 131 +11
5 Marek Slezák 227642 848 859 70 62 132 +12
5 Jan Vejrosta 205299 849 856 61 71 132 +12
7 Matyáš Brož 261060 906 906 64 69 133 +13
7 Martin Vopava 0 770 66 67 133 +13
9 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 66 68 134 +14
9 Jiří Texl 0 796 70 64 134 +14
11 Ladislav Bartoň "Ládyn" 213474 846 843 68 67 135 +15
11 Antonín Vašina 828 65 70 135 +15
11 Vojtěch Brož 216166 827 835 64 71 135 +15
14 Petr Chalupa "Chali" 201461 819 826 67 69 136 +16
14 Markéta Šlapal Bařinková 0 832 68 68 136 +16
14 Marek Oubrecht 799 66 70 136 +16
17 Vladimír Vaněk 278758 801 804 68 70 138 +18
18 Matouš Bittala 231859 831 833 71 69 140 +20
18 Jan Pecina 896 70 70 140 +20
18 Tereza Zahradníková 237194 816 814 68 72 140 +20
21 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 823 807 69 72 141 +21
22 Jan Šátek 217655 722 772 68 74 142 +22
23 Ondrej Bogár 0 739 69 75 144 +24
24 Jiří Havlas 851 74 75 149 +29
25 Lenka Vlčková 0 763 73 77 150 +30
25 Adéla Houdková 242089 816 820 76 74 150 +30
27 Marek Počta 250889 776 783 75 77 152 +32
28 Lukáš Timko 144882 765 759 75 79 154 +34
29 Tomáš Eminger 0 756 76 79 155 +35
30 Jiří Feix 261281 695 704 80 84 164 +44
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Ondřej Bařinka 232941 949 957 53 59 112 -8
2 Petr Houdek 213959 906 910 53 62 115 -5
3 Ondřej Fejfar 238374 871 877 60 56 116 -4
4 Adam Litera 188721 891 913 58 59 117 -3
5 Vojtěch Nosek 205992 806 800 59 60 119 -1
6 Michal Kohoutek 230752 932 882 58 62 120 0
6 Ondřej Feix 258725 928 939 61 59 120 0
8 Jakub Kemr 141244 861 859 59 62 121 +1
9 Matěj Sobotka "Sobik" 0 895 57 65 122 +2
10 Sebastian Paul 135127 869 871 62 63 125 +5
11 Petr Novák 183017 912 908 62 64 126 +6
12 Jan Müller 234245 846 846 63 64 127 +7
12 Miroslav Blažek 197038 855 861 64 63 127 +7
12 Filip Kratochvíl 137835 884 887 62 65 127 +7
15 Šimon Šimík 240953 935 933 62 66 128 +8
15 Filip Šlapal 0 871 58 70 128 +8
17 Martin Šafár 0 814 66 63 129 +9
17 Daniel Brabec "Brabi" 241009 841 843 62 67 129 +9
19 Branislav Šimko 178072 826 838 63 69 132 +12
20 Jan Kučera 0 911 64 69 133 +13
21 Lukáš Pelikán 153601 833 840 68 66 134 +14
21 Jan Hrůza 0 841 64 70 134 +14
23 Miroslav Vlček 118956 851 852 61 78 139 +19
24 Vít Burger 159967 822 779 68 72 140 +20
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Lukáš Burger 156336 878 887 57 55 112 -8
2 Jakub Vlček 190757 928 937 56 59 115 -5
2 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 871 915 54 61 115 -5
4 Jan Vlček 190762 958 950 58 58 116 -4
4 Eduard Černý 186688 920 924 57 59 116 -4
6 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 54 63 117 -3
7 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 58 60 118 -2
8 Roman Kunovjánek 0 875 59 62 121 +1
8 David Svítil 242804 906 916 60 61 121 +1
8 Marek Surjomartono 147916 944 945 58 63 121 +1
8 Roman Soukup 252419 901 897 62 59 121 +1
12 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 59 64 123 +3
13 Matěj Vlček "🐺" 190752 865 863 61 66 127 +7
13 Lukáš Linhart 0 850 65 62 127 +7
15 Adam Závora 243956 836 887 59 69 128 +8
16 David Slovák 0 806 67 63 130 +10
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Tomáš Redlich "Zix" 70639 942 939 51 50 101 -19
2 Václav Manych 190598 928 951 53 52 105 -15
3 Lukáš Landa 122650 934 933 56 52 108 -12
4 Filip Surjomartono 147915 974 977 54 55 109 -11
5 Jindřich Ottl 116509 901 909 50 62 112 -8
6 Josef Cach 188588 971 972 56 57 113 -7
6 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 56 57 113 -7
8 Jakub Hošek 130320 914 913 56 58 114 -6
9 Jakub Koštel 115203 913 915 57 59 116 -4
10 Michal Surjomartono 147913 936 938 56 62 118 -2
10 Lukáš Houška 214412 935 918 57 61 118 -2
12 Garrett Parker 183179 892 895 60 59 119 -1
13 Jiří Veselý 138440 922 932 58 62 120 0

Skupiny


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Lesopark Letňany PDGL 2022 (18 jamek) 18 60 1848
2 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Lesopark Letňany PDGL 2022 (18 jamek) 18 60 1848