PDGL 2022 #7 - Lesopark Letňany

Datum 01.10.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA C - Odkaz
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel :
Kapacita 90 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Břevnov 1. 10. Letňany 13. 11. Letná

 

 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°MOVit EnergyThird Coast Pizza, Bombus EnergyBig ShockZüca Czech Republicpivovar MouchaCzech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na čtvrtý turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
8:30 - Hráčský meeting (turnajové centrum bude klasicky na začátku parku - za košem jamky 17)
9:00 - Výhoz 1. kola
12:30 - pauza na oběd 
13:30 - meeting před 2. kolem
13:50 - výhoz 2. kola
17:30 - vyhlášení
 
Harmonogram je orientační a může podléhat změnám, zejména v závislosti na délce kola. Případné změny budou komunikovány prostřednictvím emailu v obědové pauze a na meetingu.
 
 
HŘIŠTĚ 
 
Jedná se o loňský layout rozšířený o 3 další jamky. Délky jamek jsou měřeny pouze podle map a tudíž je berte s rezervou.
 
 
Kliknutím na mapu se otevře v novém okně a můžete si ji uložit.
 
 
CTP pro MA1/2 - jamka č. 8
CTP pro MA3/4 - jamka č. 3
Jamky pro rozhoz: 18, 1, 2, CTP 3
 
 

Popis jamek

Všechny asfaltové cesty jsou OB.
Vzdálenosti jamek jsou měřené přes mapy a jsou tedy pouze orientační.

1) PAR 3, cca 60 m
Dogleg vpravo, na koš nebude vidět. Spotter povinný! Dá se hrát bezpečně na 3 hody, útočit forehandem nebo backhand hyzerem. Cesty OB, oplocenka OB.

2) PAR 4, cca 120 m
Těžký třípar. Cesty OB, bezpečnost na prvním místě. (Prodloužená jamka č. 1 z pevného layoutu)

3) PAR 3, cca 55 m
Ostrov! Vlaječkami bude vyznačen kruh cca 15 m kolem koše. Netrefíš-li se do něj prvním hodem, házíš z drop-zone s trestným hodem. Netrefíš-li se z drop-zone, hážeš z ní znova s dalším trestným hodem atd. (Jamka č. 2 z nového pevného layoutu)

4) PAR 3, cca 120 m
Přímočará jamka, těžký třípar. OB cesta vpravo. (standardní jamka č. 3)

5) PAR 4, cca 125 m
Bacha, dvojitej hazard! Cca 40 metrů od výhoziště bude začínat první pás hazardu, ten bude dlouhý cca 20 m. Dalších 20 m bude safe, pak další hazard pás 20 m a pak cca 25 před košem opět safe. Prvním hodem je tedy potřeba hodit 60 - 80 m, nebo 100+ a útočit na eagle. Skončí-li tvůj disk v hazardu, pokračuješ z dané pozice s trestným bodem navíc. Cesta po pravé straně je OB po celé délce jamky. Pokud se dostanete do OB v úrovni některé z hazard zón, přičítáte si samozřejmě jen jeden trestný hod.
(Bez hazardů je to jamka č. 4 z pevného layoutu)

6) PAR 3, cca 73 m
Letos nová jamka. Těsně za košem (cca 3-4 m) cesta, která je OB. Je potřeba dát disku správnou rychlost a nepřehodit. SPOTTER U KOŠE POVINNÝ!
 
7) PAR 3, cca 105 m
Delší třípar, nic speciálního :)

8) PAR 3, cca 70 m 
Tzv. dog-leg. Půjde hrát buď safe krátkým tunelem a pak příhoz ke koši nebo rovnou z teečka velkým hyzerem rovnou ke koši. Ten ale bude umístěn těsně vedle křoví, proto doporučujeme spottera za tunelem.

9) PAR 4, cca 200 m
Vyloženě bomberská jamka, kde se do toho můžete pořádně opřít :) Žádná speciální pravidla.

9) --> 10) Přechod od koše 9 na další jamku je skrze les. Když se vrátíte cca 10 m zpět směrem výhozišti, najdete tam nejlepší a v pohodě průchozí tunel.  

10) PAR 3, cca 125 m
Těžký třípar. Cesta po pravé straně je OB a může být relativně frekventovaná, proto prosím maximální důraz na bezpečnost.

10) --> 11) Přechod po pěšince podél pole

11) PAR 5, cca 200 m
Rybí háček :) Dloooouhá jamka, kde koš je na konci schovaný vpravo za rohem. Z mapky je to jasné. Nenechte se zmást košem, který uvidíte před sebou v závěru jamky - patří jamce č. 3. Pro bombery šance na Eagle.

12) PAR 3, cca 70 m
Koš za třemi obránci, žádná speciální pravidla. (Jamka č. 5 pevného layoutu)

13) PAR 3, cca 75 m
Koš bude umístěn v úzkém tunelu. Jediný strom na fairway je mandatory a bude nutné házet zprava od něj. Při nesplnění povinnosti bude poblíž stromu vyznačena drop zone.

14) PAR 3, cca 80 m
Úzký tunel, kde OB po pravé straně bude vyznačeno vlajkami, abychom ještě více eliminovali blízkou cestu. OB linie bude dána spojnicí vždy dvou vůči sobě nejbližších vlajek. Bezpečnost na prvním místě - spotter s dobrým výhledem na okolí koše povinný.

15) PAR 3, cca 80 m
Nová jamka. Výhoziště z cesty. Cesta vlevo OB, vpravo křoví safe. Malé stromky trochu zkomplikují cestu ke koši, který bude na pravé straně fairwaye.
 
16) PAR 3, cca 110 m
Jeden ze stromů napravo blízko výhoziště bude mandatory a bude nutno hrát vlevo od něj, abychom eliminovali hyzery zprava přes cestu. Nesplněná povinnost = retee (nový hod z výhoziště s jedním trestným bodem navíc). Za mandatory celá cesta standardně OB. Opět důraz na bezpečnost a nutnost spottingu. Oproti loňsku zredukováno na par 3, padalo tam moc eaglů :)

17) PAR 3, cca 90 m
Výhoziště z cesty. Cesta OB, ale to nebude moc ve hře. Koš za obránci.
 
18) PAR 3, cca 85 m
Nová jamka. Otevřená fairway zakončená vyvýšeným košem mezi stromky. Pozor na relativní blízkost k dětskému hřišti. 

SCORING 

Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 30. 9. do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
 
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
PARKOVÁNÍ

U parku se nachází parkoviště (vyznačeno na mapce), ale jeho velikost je omezená. Dále se dá parkovat přímo v ulici Toužimská podél protilehlých budov a také u výhoziště jamky č. 7.

JÍDLO

Jídlo je potřeba pořešit si po vlastní ose - buď o pauze někam zajet nebo si objednat dovoz např. pizzy. Nedaleko parku směr Letňany (cca 5 min pěšky) je např. asijská restaurace či pizzerie.

 
 
DISKY K ZAKOUPENÍ

Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 

 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                            
 
 
  
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 - 4
MA3 - 4
MA2 - 4
MA1 - 4

Registrační fáze 1
01.09.2022 20:00 - 02.09.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
02.09.2022 20:00 - 30.09.2022
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Marek Počta MA4 Wild card
2 Tereza Zahradníková MA4 DGC Praha Wild card
3 Jan Vejrosta 205299 801 MA4 DGC Praha Wild card
4 Jakub Matula MA3 DGC Praha Wild card
5 Václav Rozsíval MA4 DGC Praha Wild card
6 Jakub Hošek 130320 894 MA1 Kobra Kai Registrovaný
7 Marketa Sedlakova MA4 DGC Praha Registrovaný
8 Jakub Kemr 141244 834 MA3 DGC Praha Registrovaný
9 Ondřej Fejfar MA3 DGC Praha Registrovaný
10 Honza Kemr 161657 767 MA4 DGC Praha Registrovaný
11 Jan Müller MA3 DGC Praha Registrovaný
12 Petr Chalupa 201461 789 MA4 DGC Praha Registrovaný
13 Jiří Veselý 138440 901 MA1 DGC Praha Registrovaný
14 Roman Kunovjánek MA2 DGC Praha Registrovaný
15 Branislav Šimko 178072 802 MA3 DGC Praha Registrovaný
16 Ládyn Bartoň 213474 749 MA4 Registrovaný
17 Tomáš Eminger MA4 Registrovaný
18 Matouš Bittala 231859 MA4 Registrovaný
19 Miroslav Blažek 197038 835 MA3 DGC Albium Registrovaný
20 Ondrej Bogár MA4 Registrovaný
21 Josef Cach 188588 945 MA1 Registrovaný
22 Jan Pecina MA4 Registrovaný
23 David Svítil MA2 DGC Praha Registrovaný
24 Petr Kuliha MA4 Registrovaný
25 Adam Litera 188721 870 MA3 Registrovaný
26 Jakub Vlček (Frýdlant) 190757 900 MA2 HUNTERS Registrovaný
27 Honza Vlček (Frýdlant) 190762 906 MA2 HUNTERS Registrovaný
28 Matěj Vlček 190752 875 MA2 HUNTERS Registrovaný
29 Lenka Vlčková MA4 HUNTERS Registrovaný
30 Lukáš Linhart MA2 DGC Praha Registrovaný
31 Lukáš Pelikán 153601 823 MA3 Registrovaný
32 Eduard Černý 186688 912 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
33 Michael Eversfield MA3 DGT Hawks Registrovaný
34 Garrett Parker 183179 894 MA1 DGC Praha Registrovaný
35 Jan Šátek 217655 MA4 Registrovaný
36 Petr Novák 183017 882 MA3 DGC Praha Registrovaný
37 Václav Manych 190598 927 MA1 HUNTERS Registrovaný
38 Lucie Honzíková 205984 799 MA4 HUNTERS Registrovaný
39 Vojtěch Nosek 205992 863 MA2 HUNTERS Registrovaný
40 Stanislav Kovářík MA2 DGC Praha Registrovaný
41 Michal Kohoutek 230752 863 MA3 DGC Praha Registrovaný
42 Antonín Vašina MA4 DGC Praha Registrovaný
43 Lukáš Timko 144882 767 MA4 DGC Praha Registrovaný
44 Jakub Šikola MA4 Registrovaný
45 Martin Zeman 206857 905 MA2 DGC Praha Registrovaný
46 Miroslav Vlček 118956 842 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
47 Marek Slezák 227642 797 MA4 DGC Praha Registrovaný
48 Ondřej Bařinka MA3 DGC Praha Registrovaný
49 Markéta Bařinková MA4 DGC Praha Registrovaný
50 Michal Miksovsky 208962 907 MA2 DGC Praha Registrovaný
51 František Řídký 207001 741 MA4 Registrovaný
52 Petr Houdek 213959 877 MA3 DGC Praha Registrovaný
53 Adéla Houdková MA4 Registrovaný
54 Jiří Feix MA4 Registrovaný
55 Vojtěch Brož 216166 791 MA4 DGC Praha Registrovaný
56 Matyáš Brož MA4 Registrovaný
57 Vladimír Vaněk MA4 DGC Praha Registrovaný
58 Petr Adamovský MA4 DGC Praha Registrovaný
59 Pavel Sedlák 129758 934 MA1 DGC Praha Registrovaný
60 Jiří Havlas MA4 Registrovaný
61 Filip Surjomartono 147915 959 MA1 DGC Praha Registrovaný
62 Vít Burger 159967 MA3 Registrovaný
63 Lukáš Burger 156336 888 MA2 Registrovaný
64 Jindřich Ottl 116509 927 MA1 TMHOI Registrovaný
65 Filip Kratochvíl 137835 844 MA3 DGC Praha Registrovaný
66 Tomáš Hovorka 106574 888 MA1 DGC Praha Registrovaný
67 Tomáš Redlich 70639 947 MA1 DGC Praha Registrovaný
68 Martin Fojtík 126634 928 MA1 TMHOI Registrovaný
69 Martin Šafár MA3 DGC Praha Registrovaný
70 Marek Surjomartono 147916 908 MA2 DGC Praha Registrovaný
71 Adam Surjomartono 148373 859 MA2 DGC Praha Registrovaný
72 Šimon Šimík MA3 DGC Praha Registrovaný
73 Jakub Koštel 115203 914 MA1 DGC Praha Registrovaný
74 Roman Soukup MA2 DGC Praha Registrovaný
75 Lukáš Janovský MA4 DGC Praha Registrovaný
76 Matěj Sobotka MA3 Registrovaný
77 Jan Kuchař MA3 Registrovaný
78 David Slovák MA2 DGC Praha Registrovaný
79 Martina Žralok Hošková 91716 828 MA3 DG Eagles Registrovaný
80 Ondřej Feix MA3 DGT Hawks Registrovaný
81 Daniel Brabec MA3 DGC Praha Registrovaný
82 Filip Šlapal MA3 DGC Praha Registrovaný
83 Jan Kučera MA3 Registrovaný
84 Martin Feix MA4 Registrovaný
85 Jiří Texl MA4 Registrovaný
86 Jan Hrůza MA3 DGC Praha Registrovaný
87 Lukas Landa 122650 936 MA1 TMHOI Registrovaný
88 Sebastian Paul 135127 828 MA3 DGC Praha Registrovaný
89 Martin Vopava MA4 DGT Hawks Registrovaný
90 Michal Surjomartono 147913 929 MA1 DGC Praha Registrovaný
91 Vojtěch Rozsíval 63361 859 MA2 DGC Praha Waiting list

# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
0 Marketa Sedlakova 0 0 0
0 Honza Kemr 161657 767 0 0
0 Petr Chalupa 201461 789 0 0
0 Ládyn Bartoň 213474 749 0 0
0 Tomáš Eminger 0 0 0
0 Matouš Bittala 231859 0 0 0
0 Ondrej Bogár 0 0 0
0 Jan Pecina 0 0
0 Petr Kuliha 0 0 0
0 Lenka Vlčková 0 0 0
0 Jan Šátek 217655 0 0 0
0 Lucie Honzíková 205984 799 0 0
0 Antonín Vašina 0 0
0 Lukáš Timko 144882 767 0 0
0 Jakub Šikola 0 0 0
0 Marek Slezák 227642 797 0 0
0 Markéta Bařinková 0 0
0 František Řídký 207001 741 0 0
0 Adéla Houdková 0 0 0
0 Jiří Feix 0 0
0 Vojtěch Brož 216166 791 0 0
0 Matyáš Brož 0 0
0 Vladimír Vaněk 0 0
0 Petr Adamovský 0 0
0 Jiří Havlas 0 0
0 Lukáš Janovský 0 0
0 Martin Feix 0 0
0 Tereza Zahradníková 0 0 0
0 Jiří Texl 0 0
0 Jan Vejrosta 205299 801 0 0
0 Marek Počta 0 0
0 Martin Vopava 0 0
0 Václav Rozsíval 0 0 0
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
0 Jakub Kemr 141244 834 0 0
0 Ondřej Fejfar 0 0 0
0 Jan Müller 0 0
0 Branislav Šimko 178072 802 0 0
0 Miroslav Blažek 197038 835 0 0
0 Adam Litera 188721 870 0 0
0 Lukáš Pelikán 153601 823 0 0
0 Michael Eversfield 0 0
0 Petr Novák 183017 882 0 0
0 Michal Kohoutek 230752 863 0 0
0 Miroslav Vlček 118956 842 0 0
0 Ondřej Bařinka 0 0
0 Petr Houdek 213959 877 0 0
0 Vít Burger 159967 0 0
0 Filip Kratochvíl 137835 844 0 0
0 Martin Šafár 0 0 0
0 Šimon Šimík 0 0 0
0 Matěj Sobotka 0 0
0 Jan Kuchař 0 0 0
0 Martina Žralok Hošková 91716 828 0 0
0 Ondřej Feix 0 0 0
0 Daniel Brabec 0 0 0
0 Filip Šlapal 0 0 0
0 Jan Kučera 0 0
0 Jan Hrůza 0 0
0 Sebastian Paul 135127 828 0 0
0 Jakub Matula 0 0 0
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
0 Roman Kunovjánek 0 0 0
0 David Svítil 0 0 0
0 Jakub Vlček (Frýdlant) 190757 900 0 0
0 Honza Vlček (Frýdlant) 190762 906 0 0
0 Matěj Vlček 190752 875 0 0
0 Lukáš Linhart 0 0 0
0 Eduard Černý 186688 912 0 0
0 Vojtěch Nosek 205992 863 0 0
0 Stanislav Kovářík 0 0 0
0 Martin Zeman 206857 905 0 0
0 Michal Miksovsky 208962 907 0 0
0 Lukáš Burger 156336 888 0 0
0 Marek Surjomartono 147916 908 0 0
0 Adam Surjomartono 148373 859 0 0
0 Roman Soukup 0 0 0
0 David Slovák 0 0
0 Vojtěch Rozsíval 63361 859 0 0
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
0 Jakub Hošek 130320 894 0 0
0 Jiří Veselý 138440 901 0 0
0 Josef Cach 188588 945 0 0
0 Garrett Parker 183179 894 0 0
0 Václav Manych 190598 927 0 0
0 Pavel Sedlák 129758 934 0 0
0 Filip Surjomartono 147915 959 0 0
0 Jindřich Ottl 116509 927 0 0
0 Tomáš Hovorka 106574 888 0 0
0 Tomáš Redlich 70639 947 0 0
0 Martin Fojtík 126634 928 0 0
0 Jakub Koštel 115203 914 0 0
0 Lukas Landa 122650 936 0 0
0 Michal Surjomartono 147913 929 0 0

Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Lesopark Letňany PDGL 2022 (18 jamek) 18 59 1848
2 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Lesopark Letňany PDGL 2022 (18 jamek) 18 59 1848