PDGL 2022 #3 - Bohnická nemocnice

Datum 15.05.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA -
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: jakub@pdgl.cz; 776819208
Pomocný ředitel :
Kapacita 105 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Roztyly 1. 10. Letňany 5. 11. Letná

 

 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°MOVit Energy, Third Coast Pizza, Bombus EnergyBig ShockZüca Czech Republicpivovar MouchaCzech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na třetíí turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

Za třetím letošním turnajem se po dlouhé době vrátíme do areálu bohniceké nemocnice a pozor, chystáme pro vás 21 jamek! Hřiště navíc bude postavené už v sobotu, takže si jej budte moci přijít zatrénovat, aby vás na samotném nedělním turnaji nic nepřekvapilo! 

 

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
Sobota 14.5.
 • cca od 12:00 bude hřšitě připravené k tréninku! 
 • od 13:30 proběhne představení discgolfu pro veřejnost u jamky č. 1 a poté mezi 14 a 16 bude mít veřejnost možnost vyzkoušet si pár jamek (konkrétně 1, 20 a 21), tak prosím buďte vůči případným hráčům ohleduplní
 
Neděle 15.5.
 • 9:00 meeting
 • 9:30 výhoz 1. kola
 • 13:45 krátký meeting před 2. kolem 
 • 14:15 výhoz 2. kola
 • 17:30 vyhlášení, losovačka

Harmonogram je orientační a může podléhat změnám v závislosti na vývoji turnaje. Meeting před druhým kolem a výhoz druhého kola bude upřesněn emailem během obědové pauzy.

 
 
HŘIŠTĚ 
 
 
 
 
Mapku si můžete stáhnout kliknutím na obrázek nebo v ultra vysokém rozlišení zde
 
CTP pro všechny kategorie - jamka č. 21
Jamky pro rozhoz: 1, 20, 21, CTP 1
 
Dronový průlet hřištěm
 
Lukáš Burger opět nezklamal a přináší vám průlet všemi jamkami hřiště. Chybí tam vyznačené mandatory, takže si nezapomeňte přečíst také popis jamek, který najdete o kousek níže.
 

 
 

Popis jamek

Obecná pravidlá - všechny asfaltové cesty jsou OB, pokud v popisu jamky není uvedeno jinak (někdy je mezi asfaltem a trávou ještě řada dlažebních kostek, ty už jsou také OB, tzn. aby byl disk safe, musí se dotýkat trávy). Stejně tak všechny ploty a zeď areálu jsou OB. Všechna mandatory budou mít červenými vlaječkami vyznačenou drop-zone, odkud hrajete, pokud mandatory minete (resp. dle nových pravidel protnete z jakékoliv strany pomyslnou papírovou stěnu). Drop Zone hledejte vždy v dosahu do 10 metrů od mandatory.

1 - par 3, 84 m, všechny cesty OB
2 - par 3, 69 m, mírně z kopce, cesta vlevo OB, křoví po pravé straně se doporučujeme vyhnout, OB to ale není
3 - par 3, 69 m, mírně do kopce, mandatory strom za půlkou fairwaye - nutné obhodit zleva, asfaltové cesty OB
4 - par 4, 119 m, cesta vlevo i za košem (cca 10m) OB, fairwayí prochází pěšina, tak pozor na případné chodce
5 - par 4, 119 m, double mando (stromy) po 54m, cesty OB
6 - par 3, 69 m, kolem koše ostrov o průměru cca 10m (zezadu možná trochu kratší, ohraničen cestou), hraje se jako hazard, tzn. pokud se netrefíte do vyznačeného ostrova, ale váš disk je na fairwayi, hrajete z místa dopadu s jedním trestným hodem. Cesty se hrají jako klasické OB. 
 
Přechod mezi 6 a 7 - od koše doleva a pak mírně vpravo z kopce - z mapky by to mělo být jasné.
 
7 - par 3, 89 m z kopce, převýšení cca 11 metrů, cesty OB, nerozbijte skleník prosimvás :D
8 - par3, 75 m do mírného kopce, plot po pravé straně je OB a pokud vám tam přistane disk, nechoďte si pro něj a počkejte na pauzu či po turnaji (majitelé objektu by měli být informováni, na meetingu upřesníme), to samé platí i pro vysoký plot za košem. Koš bude umístěn mezi tůjemi a nemusí být vidět z výhoziště.
9 - par 4, 85 m, mandatory strom po cca 58 metrech bude třeba obhodit zprava, za ním se fairway lomí prudce doleva a tvoří tzv. dogleg. Pozor na cestu, která je pouze 13m za mando stromem a je samozřejmě OB
 
Přechod mezi 9 a 10 - od koše mírně doprava skrz workoutové hřiště se žlutými prvky a pak hledejte tenisové kurty. Výhoziště jamky 10 je přímo před vrátky na kurty a pokud by tam někdo hrál a potřeboval projít, vždy mu dejte přednost a zkrátka buďte ohleduplní, díky.
 
10 - par 3, 45 m do prudkého kopce, 6m nad košem je OB cesta
11 - par 4, 90 m, double mando 52 m od výhoziště. Šance na eagle! OB cesty a plot po pravé straně
12 - par 4, 130 m, pravotočivá fairway mírně z kopce, cesty OB, plot vpravo OB
13 - par 3, 52 m, ikonické double mando (tvořené až druhým párem stromů, ale reálně musíte prohodit všechny)
 
Na další jamku pokračujete rovně kolem koše jamky 6, výhoziště najdete hned za hlavní cestou.
 
14 - par 3, 108 m, dlouhý lesní tunel, cesta nalevo OB, pěšina vedoucí napříč fairwayí je safe, pozor na případné chodce
15 - par 3, 78 m - forehand, backhand nebo rovně? :)
16 - par 5, 147 m - dlouhý lesní pětipar, fairway není nikterak jasně definovaná, koš je schovaný ve skupince menších stromů mírně vlevo vůči výhozišti
17 - par 3, 75 m - zeď vlevo i plot vpravo OB
18 - par 3, 69 m - buď zeširoka forehandem nebo rovně super-úzkým tunelem
19 - par 3, 37 m - krátká jamka vysoko na kopeček. Ikonická jamka, ale s horším přístupem ke koši. ! Při zdolávání a slézání kopce dbejte prosím extrémní opatrnosti !
 
Přechod od 19 ke 20 - rovně směrem ke kostelu, cca 150 m
 
20 - par 3, 72 m, nízký strop, asfaltová cesta pro pravé straně OB, písková/štěrková cesta nalevo a před košem je safe. Na této jamce si povinně pošlete spottera ke kostelu, aby měl dobrý výhled do všech stran.
21 - par 3, 74 m z kopečka, vyvýšený koš, OB veškerý asfalt, štěrk je safe#1 - 
 
SCORING 
Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 14. 5. 16:00  do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
JÍDLO, PARKOVÁNÍ
 
Obědová pauza bude přibližně hodinu a půl dlouhá. Bude záviset na tom, jak dlouho nám bude trvat obejít jedno kolo. Možnosti stravování jsou následující:
 
 • bufet v hlavní budově, přímo u meeting spotu, kde pravděpodobně najdete dobroty typu párek v rohlíku, bageta apod.
 • kavárna V.kolona - přímo v areálu, otvírá ve 12 hodin, dá se tam i najíst (smažák, hambáč, hranolky apod.). Tady je jídelní lístek.
 • nedaleko areálu je také LIDL
 • vlastní svačina / oběd z domova je vždycky sázka na jistotu :)

 

Parkovat se dá pohodlně a zdarma v ulici Ústavní, přímo před branami areálu, viz mapka níže. Také se dá vjet autem přímo do areálu (z Čimické ulice) a parkovat tam, ale je to dost drahé a vlastně i zbytečné.

 
 
DISKY K ZAKOUPENÍ
Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 
 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                            
 
 
  
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852
 

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 200,- Kč 4
MA3 200,- Kč 4
MA2 200,- Kč 4
MA1 200,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 0 Kč

Registrační fáze 1
15.04.2022 20:00 - 16.04.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
16.04.2022 20:00 - 14.05.2022
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Jakub Sýkora 75425 921 933 MA1 DGC Praha Wild card
2 Jan Pelant "Pelepin " 63642 868 880 MA2 DGC Praha Wild card
3 Marek Šrom 100772 936 949 MA1 DGCMK Wild card
4 Michael Bliek 139978 843 837 MA3 DGC Praha Wild card
5 Jan Kuchař 812 MA3 DGK Kladno Wild card
6 Daniel Brabec "Brabi" 241009 855 854 MA3 DGC Praha Registrovaný
7 Martin Štička 183615 870 887 MA2 DGC Praha Registrovaný
8 Jakub Hošek 130320 916 913 MA1 DGC Praha Registrovaný
9 Petr Chalupa "Chali" 201461 813 824 MA4 DGK Kladno Registrovaný
10 Martina Hošková "Žralok" 91716 853 845 MA2 DG Eagles Registrovaný
11 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 MA3 DGC Praha Registrovaný
12 Jiří Veselý 138440 922 934 MA1 DGC Praha Registrovaný
13 Jakub Kemr 141244 879 871 MA3 DGC Praha Registrovaný
14 Jan Müller 234245 839 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
15 Michal Vaněk 243640 963 957 MA2 DGC Praha Registrovaný
16 Marek Slezák 227642 846 852 MA4 DGC Praha Registrovaný
17 Martin Zeman "Marty" 206857 900 911 MA2 DGC Praha Registrovaný
18 Honza Kemr 161657 840 825 MA4 DGC Praha Registrovaný
19 Jakub Matula "Mystiq" 806 MA3 DGC Praha Registrovaný
20 Jiří Šustr 842 MA3 DGC Praha Registrovaný
21 Ondřej Fejfar 238374 878 881 MA3 DGC Praha Registrovaný
22 Jan Hrůza 838 MA3 DGC Praha Registrovaný
23 Ondřej Feix 258725 922 931 MA3 DGT Hawks Registrovaný
24 Ondřej Bařinka 232941 945 959 MA3 DGC Praha Registrovaný
25 Ondřej Jahelka "Jagles" 238260 815 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
26 Jindřich Ottl 116509 908 915 MA1 TMHOI Registrovaný
27 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 896 MA2 DGC Praha Registrovaný
28 Filip Kratochvíl 137835 882 878 MA3 DGK Kladno Registrovaný
29 Vladimír Vaněk 278758 795 773 MA4 DGC Praha Registrovaný
30 Martin Fojtík 126634 936 932 MA1 DGC Praha Registrovaný
31 Antonín Vašina 818 MA4 DGC Praha Registrovaný
32 Jakub Kříž 134138 853 833 MA1 TMHOI Registrovaný
33 Jakub Koštel 115203 914 916 MA1 DGC Praha Registrovaný
34 Bianca Koštelová 168876 840 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
35 Nathan Adlam 73293 933 932 MA1 DGC Praha Registrovaný
36 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 909 915 MA2 DGC Praha Registrovaný
37 Jan Řeháček 145481 830 832 MA3 TMHOI Registrovaný
38 Markéta Šlapal Bařinková 809 MA4 DGC Praha Registrovaný
39 Simona Kunovjánková 722 MA4 DGC Praha Registrovaný
40 Roman Kunovjánek 876 MA2 DGC Praha Registrovaný
41 Petr Novák 183017 903 892 MA3 DD's Registrovaný
42 Pavel Černý 137113 850 850 MA2 DGC Praha Registrovaný
43 Alexander Uulas 102929 939 930 MA1 DGC Praha Registrovaný
44 Lukáš Landa 122650 939 936 MA1 DGC Praha Registrovaný
45 Marek Surjomartono 147916 938 941 MA2 DGC Praha Registrovaný
46 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 873 873 MA2 DGC Praha Registrovaný
47 Filip Surjomartono 147915 972 972 MA1 DGC Praha Registrovaný
48 Jan Vejrosta 205299 852 863 MA4 DGC Praha Registrovaný
49 Martin Vopava 783 MA4 DGT Hawks Registrovaný
50 Michal Kohoutek 230752 910 878 MA3 DGC Praha Registrovaný
51 Markéta Sedláková "🌷" 247180 816 831 MA4 DGC Praha Registrovaný
52 Roman Soukup 252419 888 874 MA2 BudweisDC Registrovaný
53 David Svítil 242804 906 912 MA2 DGC Praha Registrovaný
54 Lubomír Vičan 224414 791 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
55 Pavel Prachař "Pogo" 136243 864 858 MA3 DGK Kladno Registrovaný
56 Martin Prachař 791 MA4 DGC Praha Registrovaný
57 Pavel Sedlák "🥏" 129758 934 946 MA1 DGC Praha Registrovaný
58 David Slovák 800 MA2 DGC Praha Registrovaný
59 Lukáš Timko 144882 784 771 MA4 DGC Praha Registrovaný
60 Michal Surjomartono 147913 932 939 MA1 DGC Praha Registrovaný
61 Tomáš Přeček 753 MA3 DGC Praha Registrovaný
62 Jiří Liška 892 MA2 DGC Praha Registrovaný
63 Jan Redlich 72821 847 838 MA3 DGC Praha Registrovaný
64 Conor Gleason 904 MA1 DGC Praha Registrovaný
65 Aleš Stanke 781 MA2 DGC Praha Registrovaný
66 Branislav Šimko 178072 834 840 MA3 DGK Kladno Registrovaný
67 Martin Šafár 831 MA3 DGC Praha Registrovaný
68 Adam Palán 745 MA3 DGC Praha Registrovaný
69 Štěpán Pilař 804 MA3 DGC Praha Registrovaný
70 Miroslav Blažek 197038 851 855 MA3 DGC Albium Registrovaný
71 Pavel Ježek 106573 897 890 MA1 Registrovaný
72 Eduard Černý 186688 919 917 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
73 Lenka Tichá 149545 741 768 MA4 DGC Kadaň Registrovaný
74 Miroslav Vlček "Vlčák" 118956 868 861 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
75 Josef Cach 188588 971 965 MA1 FloppyDisk Registrovaný
76 Petr Šašek "Frťan" 161309 884 898 MA2 PeaceEgg Registrovaný
77 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 MA2 DeGen Registrovaný
78 František Řídký 207001 861 854 MA4 Registrovaný
79 Adam Litera 188721 917 913 MA3 Registrovaný
80 Miloš Vojtíšek 193707 896 880 MA2 Registrovaný
81 Michal Vojtíšek 193694 855 877 MA2 Registrovaný
82 Lukáš Pelikán 153601 840 845 MA3 DGK Kladno Registrovaný
83 Martin Hokes 734 MA4 Registrovaný
84 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 812 807 MA4 DGK Kladno Registrovaný
85 Vojtěch Brož 216166 825 835 MA4 DGC Praha Registrovaný
86 Lukáš Houška 214412 935 918 MA1 Discgolf P... Registrovaný
87 Ross VanSlambrouck 865 MA2 DGC Praha Registrovaný
88 Konstantinos Tsivos 209163 851 853 MA3 DGC Praha Registrovaný
89 Adam Kulich 117338 870 907 MA1 DeGen Registrovaný
90 Jiří Královec 813 MA4 Registrovaný
91 Jakub Svěrek 106581 833 852 MA1 Registrovaný
92 Martin Kalfař 691 MA4 Registrovaný
93 Marcela Tomášů 114302 796 802 MA3 DGC Albium Registrovaný
94 Ladislav Dragoun 79067 908 923 MA1 DGC Albium Registrovaný
95 Lukáš Janovský 243253 865 870 MA4 DGC Praha Registrovaný
96 Martin Fajta 213131 824 860 MA2 Discgolf P... Registrovaný
97 Martin Feix 251767 863 871 MA4 DGT Hawks Registrovaný
98 Šimon Šimík 240953 904 900 MA3 DGC Praha Registrovaný
99 Zdenka Staňková 814 MA3 DGC Praha Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Antonín Vašina 818 72 71 143 +3
2 Honza Kemr 161657 840 825 72 76 148 +8
3 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 812 807 71 78 149 +9
3 Martin Feix 251767 863 871 75 74 149 +9
5 Vladimír Vaněk 278758 795 773 76 74 150 +10
6 Petr Chalupa "Chali" 201461 813 824 78 73 151 +11
7 Jan Vejrosta 205299 852 863 73 79 152 +12
8 Vojtěch Brož 216166 825 835 81 73 154 +14
9 Markéta Sedláková "🌷" 247180 816 831 77 78 155 +15
9 Jiří Královec 813 79 76 155 +15
11 Ondřej Jahelka "Jagles" 238260 815 819 76 80 156 +16
11 Lubomír Vičan 224414 791 819 79 77 156 +16
13 František Řídký 207001 861 854 77 80 157 +17
14 Lukáš Timko 144882 784 771 80 78 158 +18
15 Markéta Šlapal Bařinková 0 809 82 77 159 +19
15 Martin Vopava 0 783 80 79 159 +19
17 Lukáš Janovský 243253 865 870 84 77 161 +21
18 Marek Slezák 227642 846 852 78 86 164 +24
19 Simona Kunovjánková 0 722 84 81 165 +25
19 Martin Prachař 0 791 82 83 165 +25
21 Lenka Tichá 149545 741 768 83 83 166 +26
22 Martin Hokes 734 86 85 171 +31
23 Martin Kalfař 0 691 90 83 173 +33
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Ondřej Feix 258725 922 931 68 65 133 -7
2 Adam Litera 188721 917 913 65 69 134 -6
3 Ondřej Bařinka 232941 945 959 68 67 135 -5
3 Petr Novák 183017 903 892 70 65 135 -5
5 Michael Bliek 139978 843 837 68 69 137 -3
6 Jiří Šustr 0 842 69 70 139 -1
7 Ondřej Fejfar 238374 878 881 71 69 140 0
8 Michal Kohoutek 230752 910 878 68 74 142 +2
9 Miroslav Blažek 197038 851 855 73 71 144 +4
9 Šimon Šimík 240953 904 900 75 69 144 +4
11 Miroslav Vlček "Vlčák" 118956 868 861 75 70 145 +5
12 Lukáš Pelikán 153601 840 845 72 74 146 +6
13 Jakub Kemr 141244 879 871 75 72 147 +7
14 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 76 72 148 +8
14 Jan Kuchař 0 812 75 73 148 +8
14 Zdenka Staňková 0 814 76 72 148 +8
17 Filip Kratochvíl 137835 882 878 73 76 149 +9
17 Konstantinos Tsivos 209163 851 853 75 74 149 +9
19 Jakub Matula "Mystiq" 0 806 75 75 150 +10
19 Tomáš Přeček 753 76 74 150 +10
19 Jan Redlich 72821 847 838 76 74 150 +10
22 Bianca Koštelová 168876 840 841 78 74 152 +12
22 Pavel Prachař "Pogo" 136243 864 858 77 75 152 +12
22 Štěpán Pilař 0 804 82 70 152 +12
22 Marcela Tomášů 114302 796 802 73 79 152 +12
26 Martin Šafár 0 831 79 74 153 +13
27 Jan Müller 234245 839 841 77 77 154 +14
27 Branislav Šimko 178072 834 840 82 72 154 +14
29 Jan Řeháček 145481 830 832 77 79 156 +16
30 Jan Hrůza 0 838 78 83 161 +21
31 Daniel Brabec "Brabi" 241009 855 854 79 86 165 +25
32 Adam Palán 0 745 86 86 172 +32
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Michal Vaněk 243640 963 957 61 64 125 -15
2 Petr Šašek "Frťan" 161309 884 898 64 62 126 -14
3 Marek Surjomartono 147916 938 941 63 66 129 -11
4 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 909 915 66 64 130 -10
5 Jiří Liška 0 892 63 69 132 -8
5 Miloš Vojtíšek 193707 896 880 69 63 132 -8
5 Jan Pelant "Pelepin " 63642 868 880 66 66 132 -8
8 David Svítil 242804 906 912 69 65 134 -6
8 Eduard Černý 186688 919 917 67 67 134 -6
10 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 896 67 69 136 -4
11 Roman Kunovjánek 0 876 63 74 137 -3
11 David Slovák 0 800 68 69 137 -3
13 Martin Zeman "Marty" 206857 900 911 64 74 138 -2
14 Roman Soukup 252419 888 874 71 68 139 -1
14 Martin Fajta 213131 824 860 64 75 139 -1
16 Martin Štička 183615 870 887 76 66 142 +2
16 Pavel Černý 137113 850 850 64 78 142 +2
16 Aleš Stanke 0 781 68 74 142 +2
19 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 77 67 144 +4
20 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 873 873 75 71 146 +6
20 Michal Vojtíšek 193694 855 877 74 72 146 +6
20 Ross VanSlambrouck 0 865 70 76 146 +6
23 Martina Hošková "Žralok" 91716 853 845 69 78 147 +7
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Marek Šrom 100772 936 949 59 57 116 -24
2 Lukáš Landa 122650 939 936 61 56 117 -23
3 Filip Surjomartono 147915 972 972 61 59 120 -20
4 Jindřich Ottl 116509 908 915 65 60 125 -15
4 Michal Surjomartono 147913 932 939 66 59 125 -15
4 Conor Gleason 904 66 59 125 -15
7 Nathan Adlam 73293 933 932 67 59 126 -14
8 Jakub Sýkora 75425 921 933 61 66 127 -13
9 Pavel Sedlák "🥏" 129758 934 946 65 63 128 -12
9 Lukáš Houška 214412 935 918 60 68 128 -12
11 Josef Cach 188588 971 965 64 65 129 -11
12 Martin Fojtík 126634 936 932 64 66 130 -10
13 Jakub Hošek 130320 916 913 67 64 131 -9
13 Jakub Koštel 115203 914 916 66 65 131 -9
15 Adam Kulich 117338 870 907 67 66 133 -7
16 Pavel Ježek 106573 897 890 68 66 134 -6
17 Jiří Veselý 138440 922 934 69 66 135 -5
17 Jakub Svěrek 106581 833 852 70 65 135 -5
19 Alexander Uulas 102929 939 930 68 69 137 -3
20 Jakub Kříž 134138 853 833 71 69 140 0
21 Ladislav Dragoun 79067 908 923 70 76 146 +6

Flighty


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 PDGL hřiště PDGL Bohnice (2022) - 21 jamek 21 70 1758
2 MA1MA2MA3MA4 PDGL hřiště PDGL Bohnice (2022) - 21 jamek 21 70 1758