PDGL 2022 #3 - Bohnická nemocnice

Datum 15.05.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA -
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: jakub@pdgl.cz; 776819208
Pomocný ředitel :
Kapacita 105 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Roztyly 1. 10. Letňany 5. 11. Letná

 

 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°MOVit Energy, Third Coast Pizza, Bombus EnergyBig ShockZüca Czech Republicpivovar MouchaCzech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na třetíí turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

Za třetím letošním turnajem se po dlouhé době vrátíme do areálu bohniceké nemocnice a pozor, chystáme pro vás 21 jamek! Hřiště navíc bude postavené už v sobotu, takže si jej budte moci přijít zatrénovat, aby vás na samotném nedělním turnaji nic nepřekvapilo! 

 

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
Sobota 14.5.
 • cca od 12:00 bude hřšitě připravené k tréninku! 
 • od 13:30 proběhne představení discgolfu pro veřejnost u jamky č. 1 a poté mezi 14 a 16 bude mít veřejnost možnost vyzkoušet si pár jamek (konkrétně 1, 20 a 21), tak prosím buďte vůči případným hráčům ohleduplní
 
Neděle 15.5.
 • 9:00 meeting
 • 9:30 výhoz 1. kola
 • 13:45 krátký meeting před 2. kolem 
 • 14:15 výhoz 2. kola
 • 17:30 vyhlášení, losovačka

Harmonogram je orientační a může podléhat změnám v závislosti na vývoji turnaje. Meeting před druhým kolem a výhoz druhého kola bude upřesněn emailem během obědové pauzy.

 
 
HŘIŠTĚ 
 
 
 
 
Mapku si můžete stáhnout kliknutím na obrázek nebo v ultra vysokém rozlišení zde
 
CTP pro všechny kategorie - jamka č. 21
Jamky pro rozhoz: 1, 20, 21, CTP 1
 
Dronový průlet hřištěm
 
Lukáš Burger opět nezklamal a přináší vám průlet všemi jamkami hřiště. Chybí tam vyznačené mandatory, takže si nezapomeňte přečíst také popis jamek, který najdete o kousek níže.
 

 
 

Popis jamek

Obecná pravidlá - všechny asfaltové cesty jsou OB, pokud v popisu jamky není uvedeno jinak (někdy je mezi asfaltem a trávou ještě řada dlažebních kostek, ty už jsou také OB, tzn. aby byl disk safe, musí se dotýkat trávy). Stejně tak všechny ploty a zeď areálu jsou OB. Všechna mandatory budou mít červenými vlaječkami vyznačenou drop-zone, odkud hrajete, pokud mandatory minete (resp. dle nových pravidel protnete z jakékoliv strany pomyslnou papírovou stěnu). Drop Zone hledejte vždy v dosahu do 10 metrů od mandatory.

1 - par 3, 84 m, všechny cesty OB
2 - par 3, 69 m, mírně z kopce, cesta vlevo OB, křoví po pravé straně se doporučujeme vyhnout, OB to ale není
3 - par 3, 69 m, mírně do kopce, mandatory strom za půlkou fairwaye - nutné obhodit zleva, asfaltové cesty OB
4 - par 4, 119 m, cesta vlevo i za košem (cca 10m) OB, fairwayí prochází pěšina, tak pozor na případné chodce
5 - par 4, 119 m, double mando (stromy) po 54m, cesty OB
6 - par 3, 69 m, kolem koše ostrov o průměru cca 10m (zezadu možná trochu kratší, ohraničen cestou), hraje se jako hazard, tzn. pokud se netrefíte do vyznačeného ostrova, ale váš disk je na fairwayi, hrajete z místa dopadu s jedním trestným hodem. Cesty se hrají jako klasické OB. 
 
Přechod mezi 6 a 7 - od koše doleva a pak mírně vpravo z kopce - z mapky by to mělo být jasné.
 
7 - par 3, 89 m z kopce, převýšení cca 11 metrů, cesty OB, nerozbijte skleník prosimvás :D
8 - par3, 75 m do mírného kopce, plot po pravé straně je OB a pokud vám tam přistane disk, nechoďte si pro něj a počkejte na pauzu či po turnaji (majitelé objektu by měli být informováni, na meetingu upřesníme), to samé platí i pro vysoký plot za košem. Koš bude umístěn mezi tůjemi a nemusí být vidět z výhoziště.
9 - par 4, 85 m, mandatory strom po cca 58 metrech bude třeba obhodit zprava, za ním se fairway lomí prudce doleva a tvoří tzv. dogleg. Pozor na cestu, která je pouze 13m za mando stromem a je samozřejmě OB
 
Přechod mezi 9 a 10 - od koše mírně doprava skrz workoutové hřiště se žlutými prvky a pak hledejte tenisové kurty. Výhoziště jamky 10 je přímo před vrátky na kurty a pokud by tam někdo hrál a potřeboval projít, vždy mu dejte přednost a zkrátka buďte ohleduplní, díky.
 
10 - par 3, 45 m do prudkého kopce, 6m nad košem je OB cesta
11 - par 4, 90 m, double mando 52 m od výhoziště. Šance na eagle! OB cesty a plot po pravé straně
12 - par 4, 130 m, pravotočivá fairway mírně z kopce, cesty OB, plot vpravo OB
13 - par 3, 52 m, ikonické double mando (tvořené až druhým párem stromů, ale reálně musíte prohodit všechny)
 
Na další jamku pokračujete rovně kolem koše jamky 6, výhoziště najdete hned za hlavní cestou.
 
14 - par 3, 108 m, dlouhý lesní tunel, cesta nalevo OB, pěšina vedoucí napříč fairwayí je safe, pozor na případné chodce
15 - par 3, 78 m - forehand, backhand nebo rovně? :)
16 - par 5, 147 m - dlouhý lesní pětipar, fairway není nikterak jasně definovaná, koš je schovaný ve skupince menších stromů mírně vlevo vůči výhozišti
17 - par 3, 75 m - zeď vlevo i plot vpravo OB
18 - par 3, 69 m - buď zeširoka forehandem nebo rovně super-úzkým tunelem
19 - par 3, 37 m - krátká jamka vysoko na kopeček. Ikonická jamka, ale s horším přístupem ke koši. ! Při zdolávání a slézání kopce dbejte prosím extrémní opatrnosti !
 
Přechod od 19 ke 20 - rovně směrem ke kostelu, cca 150 m
 
20 - par 3, 72 m, nízký strop, asfaltová cesta pro pravé straně OB, písková/štěrková cesta nalevo a před košem je safe. Na této jamce si povinně pošlete spottera ke kostelu, aby měl dobrý výhled do všech stran.
21 - par 3, 74 m z kopečka, vyvýšený koš, OB veškerý asfalt, štěrk je safe#1 - 
 
SCORING 
Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 14. 5. 16:00  do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
JÍDLO, PARKOVÁNÍ
 
Obědová pauza bude přibližně hodinu a půl dlouhá. Bude záviset na tom, jak dlouho nám bude trvat obejít jedno kolo. Možnosti stravování jsou následující:
 
 • bufet v hlavní budově, přímo u meeting spotu, kde pravděpodobně najdete dobroty typu párek v rohlíku, bageta apod.
 • kavárna V.kolona - přímo v areálu, otvírá ve 12 hodin, dá se tam i najíst (smažák, hambáč, hranolky apod.). Tady je jídelní lístek.
 • nedaleko areálu je také LIDL
 • vlastní svačina / oběd z domova je vždycky sázka na jistotu :)

 

Parkovat se dá pohodlně a zdarma v ulici Ústavní, přímo před branami areálu, viz mapka níže. Také se dá vjet autem přímo do areálu (z Čimické ulice) a parkovat tam, ale je to dost drahé a vlastně i zbytečné.

 
 
DISKY K ZAKOUPENÍ
Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 
 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                            
 
 
  
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852
 

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 200,- Kč 4
MA3 200,- Kč 4
MA2 200,- Kč 4
MA1 200,- Kč 4

Registrační fáze 1
15.04.2022 20:00 - 16.04.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
16.04.2022 20:00 - 14.05.2022
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Jakub Sýkora 75425 932 MA1 DGC Praha Wild card
2 Jan Pelant 63642 MA2 DGC Praha Wild card
3 Marek Šrom 100772 954 MA1 DGCMK Wild card
4 Michael Bliek 139978 833 MA3 DGC Praha Wild card
5 Jan Kuchař MA3 Wild card
6 Daniel Brabec 241009 MA3 DGC Praha Registrovaný
7 Martin Štička 183615 MA2 DGC Praha Registrovaný
8 Jakub Hošek 130320 MA1 Kobra Kai Registrovaný
9 Petr Chalupa 201461 802 MA4 DGC Praha Registrovaný
10 Martina Žralok Hošková 91716 828 MA2 DG Eagles Registrovaný
11 Maxim Tyrpekl 154099 MA3 DGC Praha Registrovaný
12 Jiří Veselý 138440 MA1 DGC Praha Registrovaný
13 Jakub Kemr 141244 858 MA3 DGC Praha Registrovaný
14 Jan Müller 234245 MA3 DGC Praha Registrovaný
15 Michal Vaněk MA2 DGC Praha Registrovaný
16 Marek Slezák 227642 817 MA4 DGC Praha Registrovaný
17 Martin Zeman 206857 895 MA2 DGC Praha Registrovaný
18 Honza Kemr 161657 788 MA4 DGC Praha Registrovaný
19 Jakub Matula MA3 DGC Praha Registrovaný
20 Jiří Šustr MA3 DGC Praha Registrovaný
21 Ondřej Fejfar 238374 906 MA3 DGC Praha Registrovaný
22 Jan Hrůza MA3 DGC Praha Registrovaný
23 Ondřej Feix MA3 DGT Hawks Registrovaný
24 Ondřej Bařinka 232941 MA3 DGC Praha Registrovaný
25 Ondřej Jahelka 238260 MA4 TMHOI Registrovaný
26 Jindřich Ottl 116509 921 MA1 TMHOI Registrovaný
27 Stanislav Kovářík 238412 MA2 DGC Praha Registrovaný
28 Filip Kratochvíl 137835 MA3 DGC Praha Registrovaný
29 Vladimír Vaněk MA4 Registrovaný
30 Martin Fojtík 126634 941 MA1 TMHOI Registrovaný
31 Antonín Vašina MA4 DGC Praha Registrovaný
32 Jakub Kříž 134138 833 MA1 TMHOI Registrovaný
33 Jakub Koštel 115203 921 MA1 DGC Praha Registrovaný
34 Bianca Koštelová 168876 819 MA3 DGC Praha Registrovaný
35 Nathan Adlam 73293 MA1 DGC Praha Registrovaný
36 Michal Miksovsky 208962 MA2 DGC Praha Registrovaný
37 Jan Řeháček 145481 MA3 TMHOI Registrovaný
38 Marketa Barinkova MA4 DGC Praha Registrovaný
39 Simona Kreuzigerová MA4 DGC Praha Registrovaný
40 Roman Kunovjánek MA2 DGC Praha Registrovaný
41 Petr Novák 183017 884 MA3 DGC Praha Registrovaný
42 Pavel Cerny 137113 844 MA2 DGC Praha Registrovaný
43 Alexander Uulas 102929 MA1 DGC Praha Registrovaný
44 Lukas Landa 122650 MA1 TMHOI Registrovaný
45 Marek Surjomartono 147916 MA2 DGC Praha Registrovaný
46 Adam Surjomartono 148373 865 MA2 DGC Praha Registrovaný
47 Filip Surjomartono 147915 MA1 DGC Praha Registrovaný
48 Jan Vejrosta 205299 MA4 DGC Praha Registrovaný
49 Martin Vopava MA4 DGT Hawks Registrovaný
50 Michal Kohoutek 230752 MA3 DGC Praha Registrovaný
51 Marketa Sedlakova MA4 DGC Praha Registrovaný
52 Roman Soukup MA2 DGC Praha Registrovaný
53 David Svítil 242804 MA2 DGC Praha Registrovaný
54 Lubomír Vičan 224414 MA4 DGC Praha Registrovaný
55 Pavel Prachař 136243 MA3 DGC Praha Registrovaný
56 Martin Prachař MA4 DGC Praha Registrovaný
57 Pavel Sedlák 129758 MA1 DGC Praha Registrovaný
58 David Slovák MA2 DGC Praha Registrovaný
59 Lukáš Timko 144882 749 MA4 DGC Praha Registrovaný
60 Michal Surjomartono 147913 930 MA1 DGC Praha Registrovaný
61 Tomáš Přeček MA3 DGC Praha Registrovaný
62 Jiří Liška MA2 DGC Praha Registrovaný
63 Jan Redlich 72821 844 MA3 DGC Praha Registrovaný
64 Conor Gleason MA1 DGC Praha Registrovaný
65 Aleš Stanke MA2 DGC Praha Registrovaný
66 Branislav Šimko 178072 MA3 DGC Praha Registrovaný
67 Martin Šafár MA3 DGC Praha Registrovaný
68 Adam Palán MA3 DGC Praha Registrovaný
69 Štěpán Pilař MA3 Registrovaný
70 Miroslav Blažek 197038 MA3 DGC Albium Registrovaný
71 Pavel Ježek 106573 917 MA1 Registrovaný
72 Lenka Tichá 149545 MA4 DGC Kadaň Registrovaný
73 Eduard Černý 186688 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
74 Miroslav Vlček 118956 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
75 Josef Cach 188588 MA1 FloppyDisk Registrovaný
76 Petr Šašek 161309 921 MA2 PeaceEgg Registrovaný
77 Vojtěch Rychtar 71080 873 MA2 DeGen Registrovaný
78 František Řídký 207001 797 MA4 Registrovaný
79 Adam Litera 188721 MA3 Registrovaný
80 Miloš Vojtíšek 193707 MA2 Registrovaný
81 Michal Vojtíšek 193694 MA2 Registrovaný
82 Lukáš Pelikán 153601 839 MA3 Registrovaný
83 Martin Hokes MA4 Registrovaný
84 Petr Kuliha MA4 Registrovaný
85 Vojtěch Brož 216166 MA4 DGC Praha Registrovaný
86 Lukáš Houška 214412 915 MA1 Discgolf P... Registrovaný
87 Ross VanSlambrouck MA2 DGC Praha Registrovaný
88 Konstantinos Tsivos 209163 856 MA3 Registrovaný
89 Adam Kulich 117338 899 MA1 DeGen Registrovaný
90 Jiří Královec MA4 Registrovaný
91 Jakub Svěrek 106581 MA1 Registrovaný
92 Martin Kalfař MA4 Registrovaný
93 Marcela Tomášů 114302 MA3 DGC Albium Registrovaný
94 Ladis Dragoun 79067 MA1 DGC Albium Registrovaný
95 Lukáš Janovský 243253 MA4 DGC Praha Registrovaný
96 Martin Fajta 213131 858 MA2 Discgolf P... Registrovaný
97 Martin Feix MA4 DGT Hawks Registrovaný
98 Šimon Šimík MA3 DGC Praha Registrovaný
99 Zdenka Staňková MA3 DGC Praha Registrovaný

# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Antonín Vašina 72 71 143 +3
2 Honza Kemr 161657 788 72 76 148 +8
3 Petr Kuliha 0 71 78 149 +9
3 Martin Feix 0 75 74 149 +9
5 Vladimír Vaněk 76 74 150 +10
6 Petr Chalupa 201461 802 78 73 151 +11
7 Jan Vejrosta 205299 0 73 79 152 +12
8 Vojtěch Brož 216166 0 81 73 154 +14
9 Marketa Sedlakova 0 77 78 155 +15
9 Jiří Královec 79 76 155 +15
11 Ondřej Jahelka 238260 0 76 80 156 +16
11 Lubomír Vičan 224414 0 79 77 156 +16
13 František Řídký 207001 797 77 80 157 +17
14 Lukáš Timko 144882 749 80 78 158 +18
15 Marketa Barinkova 0 82 77 159 +19
15 Martin Vopava 80 79 159 +19
17 Lukáš Janovský 243253 0 84 77 161 +21
18 Marek Slezák 227642 817 78 86 164 +24
19 Simona Kreuzigerová 0 84 81 165 +25
19 Martin Prachař 82 83 165 +25
21 Lenka Tichá 149545 0 83 83 166 +26
22 Martin Hokes 86 85 171 +31
23 Martin Kalfař 0 90 83 173 +33
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Ondřej Feix 0 68 65 133 -7
2 Adam Litera 188721 0 65 69 134 -6
3 Ondřej Bařinka 232941 0 68 67 135 -5
3 Petr Novák 183017 884 70 65 135 -5
5 Michael Bliek 139978 833 68 69 137 -3
6 Jiří Šustr 0 69 70 139 -1
7 Ondřej Fejfar 238374 906 71 69 140 0
8 Michal Kohoutek 230752 0 68 74 142 +2
9 Miroslav Blažek 197038 0 73 71 144 +4
9 Šimon Šimík 0 75 69 144 +4
11 Miroslav Vlček 118956 0 75 70 145 +5
12 Lukáš Pelikán 153601 839 72 74 146 +6
13 Jakub Kemr 141244 858 75 72 147 +7
14 Maxim Tyrpekl 154099 0 76 72 148 +8
14 Jan Kuchař 0 75 73 148 +8
14 Zdenka Staňková 0 76 72 148 +8
17 Filip Kratochvíl 137835 0 73 76 149 +9
17 Konstantinos Tsivos 209163 856 75 74 149 +9
19 Jakub Matula 0 75 75 150 +10
19 Tomáš Přeček 76 74 150 +10
19 Jan Redlich 72821 844 76 74 150 +10
22 Bianca Koštelová 168876 819 78 74 152 +12
22 Pavel Prachař 136243 0 77 75 152 +12
22 Štěpán Pilař 82 70 152 +12
22 Marcela Tomášů 114302 0 73 79 152 +12
26 Martin Šafár 0 79 74 153 +13
27 Jan Müller 234245 0 77 77 154 +14
27 Branislav Šimko 178072 0 82 72 154 +14
29 Jan Řeháček 145481 0 77 79 156 +16
30 Jan Hrůza 78 83 161 +21
31 Daniel Brabec 241009 0 79 86 165 +25
32 Adam Palán 0 86 86 172 +32
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Michal Vaněk 0 61 64 125 -15
2 Petr Šašek 161309 921 64 62 126 -14
3 Marek Surjomartono 147916 0 63 66 129 -11
4 Michal Miksovsky 208962 0 66 64 130 -10
5 Jiří Liška 0 63 69 132 -8
5 Miloš Vojtíšek 193707 0 69 63 132 -8
5 Jan Pelant 63642 0 66 66 132 -8
8 David Svítil 242804 0 69 65 134 -6
8 Eduard Černý 186688 0 67 67 134 -6
10 Stanislav Kovářík 238412 0 67 69 136 -4
11 Roman Kunovjánek 0 63 74 137 -3
11 David Slovák 68 69 137 -3
13 Martin Zeman 206857 895 64 74 138 -2
14 Roman Soukup 0 71 68 139 -1
14 Martin Fajta 213131 858 64 75 139 -1
16 Martin Štička 183615 0 76 66 142 +2
16 Pavel Cerny 137113 844 64 78 142 +2
16 Aleš Stanke 0 68 74 142 +2
19 Vojtěch Rychtar 71080 873 77 67 144 +4
20 Adam Surjomartono 148373 865 75 71 146 +6
20 Michal Vojtíšek 193694 0 74 72 146 +6
20 Ross VanSlambrouck 70 76 146 +6
23 Martina Žralok Hošková 91716 828 69 78 147 +7
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Marek Šrom 100772 954 59 57 116 -24
2 Lukas Landa 122650 0 61 56 117 -23
3 Filip Surjomartono 147915 0 61 59 120 -20
4 Jindřich Ottl 116509 921 65 60 125 -15
4 Michal Surjomartono 147913 930 66 59 125 -15
4 Conor Gleason 66 59 125 -15
7 Nathan Adlam 73293 0 67 59 126 -14
8 Jakub Sýkora 75425 932 61 66 127 -13
9 Pavel Sedlák 129758 0 65 63 128 -12
9 Lukáš Houška 214412 915 60 68 128 -12
11 Josef Cach 188588 0 64 65 129 -11
12 Martin Fojtík 126634 941 64 66 130 -10
13 Jakub Hošek 130320 0 67 64 131 -9
13 Jakub Koštel 115203 921 66 65 131 -9
15 Adam Kulich 117338 899 67 66 133 -7
16 Pavel Ježek 106573 917 68 66 134 -6
17 Jiří Veselý 138440 0 69 66 135 -5
17 Jakub Svěrek 106581 0 70 65 135 -5
19 Alexander Uulas 102929 0 68 69 137 -3
20 Jakub Kříž 134138 833 71 69 140 0
21 Ladis Dragoun 79067 0 70 76 146 +6

Flighty


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 PDGL hřiště PDGL Bohnice (2022) - 21 jamek 21 70 1758
2 MA1MA2MA3MA4 PDGL hřiště PDGL Bohnice (2022) - 21 jamek 21 70 1758