PDGL 2022 #2 - Kladno

Datum 16.04.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA -
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: info@pdgl.cz; 776819208
Pomocný ředitel Lukáš Burger: info@pdgl.cz
Kapacita 75 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Roztyly 1. 10. Letňany 5. 11. Letná

 

 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°MOVit EnergyClash DiscsBombus EnergyBig ShockZüca Czech Republicpivovar MouchaCzech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na první  turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

Druhý letošní turnaj PDGL nás zavede do Kladna, kde si pro nás místní hráči v čele s Lukášem Burgerem připravili 15 jamkový layout. Očekávej hlavně techické jamky, distance drivery můžeš s klidem nechat doma. 

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
8:15 - registrace (u jamky č. 1)
8:45 - meeting
9:00 - výhoz 1. a 2. kola (půjdou se najednou; počítáme s délkou jednoho kola cca 1,5, max 2. hod.)
14:00 - výhoz 3. kola 
16:30 vyhlášení
 
HŘIŠTĚ 
Budeme hrát mírně upravenou standardní devítku rozšířenou o 6 dalších jamek. Pravidla jednotlivých jamek jsou popsána níže.
 
Mapku si můžete stáhnout zde nebo kliknutím na obrázek.
 
CTP pro všechny kategorie - jamka č. 6.
Jamky pro rozhoz: 1, 2, 3, CTP 1
 
Dronový layout by @czech_discgolf

 

Popis jamek

1) OB cesta vlevo a písek vpravo.

2) ———

 

3) OB cesta vlevo a písek za košem. Pozor na hráče hrající na jamce 15.

 

4) OB cesta vpravo.

 

5) Double mando, je třeba prohodit mezi dvěma stromy cca 40 m od vyhoziště. Při netrefení pokračujete z Drop Zone s trestným hodem.

 

6) ———

 

7) OB cesta vpravo.

 

8) Mando strom zleva, je třeba obhodit strom cca 15 m od vyhoziště. Pří netrefení pokračujete z Drop Zone s trestným hodem.

 

9) OB cesta vpravo a za košem.

 

10) OB cesta vlevo a za košem.

 

11) ———

 

12) Vyvýšený koš, cesta hazard - pokud skončí disk na cestě, hrajte z tohoto místa a přičtete si trestný bod, nutné použít spotterů, kvůli bezpečnosti na cestě.

 

13) Double mando, je třeba prohodit mezi dvěma stromy cca 30 m od vyhoziště. Při netrefení pokračujete z Drop Zone s trestným hodem. Cesty hazard - pokud skončí disk na cestě, hrajte z tohoto místa a přičtete si trestný bod, nutné použít spotterů, kvůli bezpečnosti na cestách. Za košem cesta OB.

 

14) Ostrov tvořeny z části cestami a vyznačený vlaječkami. Při netrefení prvním hodem pokračujte z Drop Zone s trestným hodem. Při vyhození z ostrovu se cesty či vlaječky berou jako OB.

 

15) OB písek vlevo, cesty hazard - pokud skončí disk na cestě, hrajte z tohoto místa a přičtete si trestný bod, nutné použít spotterů, kvůli bezpečnosti na cestě a hráčů u koše jamky číslo 3.

 
 
SCORING 
Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 15. 4. 16:00  do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
 

PARKOVÁNÍ, JÍDLO

Parkovat se dá bez problémů u parku v těsné blízkosti jamky č. 1. (mapa)

Oběd si tentokrát každý řeší po vlastní ose. Obědová pauza bude dostatečně dlouhá na to, abyste si stihli zajet do některé z restaurací v Kladně, viz níže. Případně hned u hřiště se nachází benzinová pumpa, kde jsou k dostání bagety a podobné benzinkové záležitosti :)

 
Většina restaurací se nachází v jedné oblasti blízko hřiště a většina jich také jídlo rozváží, takže není problém si nechat přivézt jídlo až na hřiště.
 
Dále je možnost se najíst v obchoďáku Centrál, kde jsou všechny klasické fast foody: KFC, McDonalds, Bageterie, Ugo apod.
 
DISKY K ZAKOUPENÍ
Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 
 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                     
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852
 

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 200,- Kč 4
MA3 200,- Kč 4
MA2 200,- Kč 4
MA1 200,- Kč 4

Registrační fáze 1
17.03.2022 20:00 - 18.03.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
18.03.2022 20:00 - 15.04.2022
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Miroslav Blažek 197038 855 861 MA3 DGC Albium Wild card
2 Marek Slezák 227642 848 859 MA4 DGC Praha Wild card
3 Jan Sika 666 MA4 Wild card
4 Jakub Hošek 130320 914 913 MA1 DGC Praha Registrovaný
5 Vladimír Kříž "Major" 78165 826 825 MA3 DGC Praha Registrovaný
6 Martin Štička 183615 861 876 MA2 DGC Praha Registrovaný
7 Jiří Bubeník 700 MA4 DGC Praha Registrovaný
8 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 MA1 DGC Praha Registrovaný
9 Aleš Stanke 781 MA2 DGC Praha Registrovaný
10 Jan Vejrosta 205299 849 856 MA4 DGC Praha Registrovaný
11 Jakub Kemr 141244 861 859 MA3 DGC Praha Registrovaný
12 David Slovák 806 MA2 DGC Praha Registrovaný
13 Michal Vaněk 243640 975 972 MA2 DGC Praha Registrovaný
14 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 MA4 DGC Praha Registrovaný
15 Jan Müller 234245 846 846 MA3 DGC Praha Registrovaný
16 Honza Kemr 161657 845 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
17 Lucie Verlová 115310 703 709 MA4 DGC Albium Registrovaný
18 Robert Engst 759 MA4 DGC Praha Registrovaný
19 Lubomír Vičan 224414 816 821 MA4 DGC Praha Registrovaný
20 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 MA2 DGC Praha Registrovaný
21 Jan Redlich 72821 847 838 MA3 DGC Praha Registrovaný
22 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 871 915 MA2 DGC Praha Registrovaný
23 Jan Řeháček 145481 826 842 MA3 TMHOI Registrovaný
24 Martin Fojtík 126634 939 944 MA1 TMHOI Registrovaný
25 Matej Verl 115072 846 847 MA2 DGC Praha Registrovaný
26 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 MA3 DGC Praha Registrovaný
27 Jan Hrůza 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
28 Jakub Švehla 784 MA4 DGC Praha Registrovaný
29 Ondřej Fejfar 238374 871 877 MA3 DGC Praha Registrovaný
30 Jindřich Ottl 116509 901 909 MA1 TMHOI Registrovaný
31 Jiří Veselý 138440 922 932 MA1 DGC Praha Registrovaný
32 Branislav Šimko 178072 826 838 MA3 DGK Kladno Registrovaný
33 Martin Šafár 814 MA2 DGC Praha Registrovaný
34 Vladimír Vaněk 278758 801 804 MA4 DGC Praha Registrovaný
35 Martin Vopava 770 MA4 DGT Hawks Registrovaný
36 Jakub Koštel 115203 913 915 MA1 DGC Praha Registrovaný
37 Bianca Koštelová 168876 852 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 MA2 DGC Praha Registrovaný
39 Michal Kohoutek 230752 932 882 MA3 DGC Praha Registrovaný
40 Marek Surjomartono 147916 944 945 MA2 DGC Praha Registrovaný
41 Lukáš Timko 144882 765 759 MA4 DGC Praha Registrovaný
42 David Svítil 242804 906 916 MA2 DGC Praha Registrovaný
43 Roman Soukup 252419 901 897 MA2 BudweisDC Registrovaný
44 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 MA2 DGC Praha Registrovaný
45 Lukáš Landa 122650 934 933 MA1 TMHOI Registrovaný
46 Roman Kunovjánek 875 MA2 DGC Praha Registrovaný
47 Lukáš Linhart 850 MA2 DGC Praha Registrovaný
48 Petr Chalupa "Chali" 201461 819 826 MA4 DGK Kladno Registrovaný
49 Jan Pelant "Pelepin " 63642 861 868 MA2 DGC Praha Registrovaný
50 Filip Surjomartono 147915 974 977 MA1 DGC Praha Registrovaný
51 Martina Hošková "Žralok" 91716 838 838 MA2 DG Eagles Registrovaný
52 Milan Tichý 99409 775 776 MA4 DGC Kadaň Registrovaný
53 Eduard Černý 186688 920 924 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
54 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 823 807 MA4 DGK Kladno Registrovaný
55 Lukáš Pelikán 153601 833 840 MA3 DGK Kladno Registrovaný
56 Petr Limberk "Bohouš" 705 MA4 DGK Kladno Registrovaný
57 Lukáš Burger 156336 878 887 MA2 DGK Kladno Registrovaný
58 Vít Burger 159967 822 779 MA3 Registrovaný
59 Petr Houdek 213959 906 910 MA3 DGC Praha Registrovaný
60 Filip Kratochvíl 137835 884 887 MA3 DGK Kladno Registrovaný
61 Marek Mynář 118967 771 859 MA4 DG Olomouc Registrovaný
62 Radek Hlavnička 816 MA4 DGK Kladno Registrovaný
63 Konstantinos Tsivos 209163 840 853 MA3 DGC Praha Registrovaný
64 Josef Cach 188588 971 972 MA1 FloppyDisk Registrovaný
65 Miroslav Vlček 118956 851 852 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
66 Adam Litera 188721 891 913 MA3 Registrovaný
67 Milan Vodehnal 866 MA1 Registrovaný
68 Jiří Královec 813 MA4 Registrovaný
69 Vojtěch Brož 216166 827 835 MA4 DGC Praha Registrovaný
70 Jan Šátek 217655 722 772 MA4 Registrovaný
71 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 MA1 DeGen Registrovaný
72 Ladislav Bartoň "Ládyn" 213474 846 843 MA4 Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Marek Mynář 118967 771 859 43 39 46 128 -7
2 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 45 50 48 143 +8
3 Jan Vejrosta 205299 849 856 51 46 47 144 +9
4 Honza Kemr 161657 845 819 53 46 46 145 +10
4 Petr Chalupa "Chali" 201461 819 826 45 50 50 145 +10
6 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 823 807 53 47 46 146 +11
7 Vojtěch Brož 216166 827 835 54 49 46 149 +14
8 Lubomír Vičan 224414 816 821 51 47 52 150 +15
9 Vladimír Vaněk 278758 801 804 47 48 57 152 +17
10 Martin Vopava 0 770 48 54 52 154 +19
10 Milan Tichý 99409 775 776 54 48 52 154 +19
10 Radek Hlavnička 0 816 50 55 49 154 +19
13 Jan Šátek 217655 722 772 56 52 47 155 +20
13 Ladislav Bartoň "Ládyn" 213474 846 843 54 48 53 155 +20
15 Robert Engst 0 759 49 55 52 156 +21
16 Lukáš Timko 144882 765 759 54 50 53 157 +22
17 Marek Slezák 227642 848 859 57 50 53 160 +25
18 Jiří Královec 813 48 56 57 161 +26
19 Petr Limberk "Bohouš" 0 705 57 53 55 165 +30
20 Jiří Bubeník 0 700 59 54 56 169 +34
21 Jakub Švehla 0 784 59 54 59 172 +37
22 Jan Sika 0 666 59 58 59 176 +41
23 Lucie Verlová 115310 703 709 58 59 999 1116 +981
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Petr Houdek 213959 906 910 42 41 39 122 -13
2 Adam Litera 188721 891 913 44 39 41 124 -11
3 Ondřej Fejfar 238374 871 877 46 39 43 128 -7
4 Jakub Kemr 141244 861 859 44 43 42 129 -6
5 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 46 45 43 134 -1
6 Filip Kratochvíl 137835 884 887 47 46 42 135 0
7 Vít Burger 159967 822 779 45 44 47 136 +1
7 Miroslav Vlček 118956 851 852 49 45 42 136 +1
9 Michal Kohoutek 230752 932 882 43 46 48 137 +2
10 Jan Hrůza 0 841 46 45 48 139 +4
10 Bianca Koštelová 168876 852 841 44 48 47 139 +4
12 Branislav Šimko 178072 826 838 50 44 46 140 +5
13 Jan Redlich 72821 847 838 43 50 48 141 +6
14 Konstantinos Tsivos 209163 840 853 47 51 45 143 +8
15 Lukáš Pelikán 153601 833 840 49 50 46 145 +10
15 Miroslav Blažek 197038 855 861 49 48 48 145 +10
17 Vladimír Kříž "Major" 78165 826 825 50 49 47 146 +11
18 Jan Müller 234245 846 846 52 51 47 150 +15
18 Jan Řeháček 145481 826 842 53 47 50 150 +15
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 38 38 42 118 -17
2 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 871 915 42 42 39 123 -12
3 Jan Pelant "Pelepin " 63642 861 868 44 41 39 124 -11
4 Lukáš Burger 156336 878 887 46 44 36 126 -9
5 Matej Verl 115072 846 847 42 41 44 127 -8
6 Eduard Černý 186688 920 924 41 43 44 128 -7
7 Michal Vaněk 243640 975 972 43 39 47 129 -6
7 Marek Surjomartono 147916 944 945 52 40 37 129 -6
9 David Svítil 242804 906 916 46 39 45 130 -5
9 Roman Kunovjánek 0 875 45 39 46 130 -5
11 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 41 47 43 131 -4
12 Roman Soukup 252419 901 897 44 46 43 133 -2
13 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 51 42 42 135 0
14 Martin Štička 183615 861 876 49 45 42 136 +1
14 David Slovák 0 806 44 46 46 136 +1
14 Martina Hošková "Žralok" 91716 838 838 45 48 43 136 +1
17 Lukáš Linhart 0 850 50 42 47 139 +4
18 Aleš Stanke 0 781 49 45 49 143 +8
18 Martin Šafár 0 814 51 49 43 143 +8
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 38 40 37 115 -20
1 Jiří Veselý 138440 922 932 44 35 36 115 -20
3 Lukáš Landa 122650 934 933 41 39 40 120 -15
4 Jakub Koštel 115203 913 915 42 42 41 125 -10
4 Josef Cach 188588 971 972 46 39 40 125 -10
6 Filip Surjomartono 147915 974 977 45 41 40 126 -9
7 Jindřich Ottl 116509 901 909 42 45 41 128 -7
8 Martin Fojtík 126634 939 944 38 44 47 129 -6
9 Milan Vodehnal 866 42 48 42 132 -3
10 Jakub Hošek 130320 914 913 45 46 47 138 +3
10 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 46 45 47 138 +3

Skupiny


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Kladno - Lesík PDGL 2022 (15 jamek) 15 45 991
2 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Kladno - Lesík PDGL 2022 (15 jamek) 15 45 991
3 MA1MA2MA3MA4 Discgolfové hřiště Kladno - Lesík PDGL 2022 (15 jamek) 15 45 991