PDGL 2022 #1 - Ladronka

Datum 20.03.2022
Ligy Pražská Discgolfová Liga 2022
PDGA -
Hřiště PDGL hřiště
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: info@pdgl.cz; 776819208
Pomocný ředitel Vojtěch Rozsíval: info@pdgl.cz
Kapacita 85 hráčů

Informace

PDGL 2022

20. 3. Ladronka 16. 4. Kladno 15. 5. Bohnice 11. 6. Konopiště 16. - 17. 7. Běchovice 4. 9. Roztyly 1. 10. Letňany 5. 11. Letná


 

Frisbee shop ULTIMO.cz spolu s partnery Latitude 64°, MOVit Energy, Clash Discs, Bombus Energy, Big Shock, Züca Czech Republic, Czech_Discgolf a DiscGolf Club Praha tě zvou na první  turnaj Pražské DiscGolfové Ligy v roce 2022.

 

První letošní zastávka PDGL se odehraje v baště pražského discgolfu, na druhém nejhranějším hřišti v ČR, na Ladronce. Standardní devítijamkový layout bude rozšířen o dalších 7 jamek, které se budou rozprostírat zejména v ovocném sadu a z velké části budou inspirovány layoutem pro legendární turnaj Czech Open. Jen budou o něco jednodušší, aby si je užili také začínající a mírně pokročilí hráči, kterých doufáme na turnaji uvidíme velký počet.

KATEGORIE

Hráči jsou rozděleni do čtyřech výkonnostních kategorií dle českého ratingu *: 
 
 • MA1 - rating 890 a vyšší
 • MA2 - rating 850 - 889
 • MA3 - rating 800 - 849
 • MA4 - rating 799 a nižší

ŽENY - nemají vlastní kategorii (tzn. hlásí se do jedné ze skupin výše), ale na každém turnaji budou vyhlášeny a trofejemi odměněny nejlepší tři ženy dle skóre

 
* Co je český rating?
Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se v současnosti počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga). Jaký je tvůj rating (a jestli nějaký vůbec máš) zjistíš na webu www.dgolf.cz
 
Do jaké kategorie se přihlásit, pokud rating ještě nemám?
 • Jsem začátečník a hraju svůj první turnaj → MA4
 • Už trochu házím a mám za sebou pár turnajů → MA3
 • Turnaje běžně hraju, jen nemám český rating → měl bys zhruba tušit, jak dobře hraješ, napovědět ti může třeba tvůj PDGA rating; pokud i tak váháš → MA3
 
Může se stát, že se ani tak netrefíš do správné kategorie. To snadno zjistíme podle výsledného skóre a přiděleného ratingu a po prvním odehraném turnaji tě zařadíme do kategorie správné (včetně bodů za ten již odehraný turnaj).
 
V rámci jedné série bys pak měl už zůstat konzistentní a hlásit se vždy do stejné kategorie, i když se třeba po pár měsících hraní výrazně zlepšíš a dle ratingu budeš už patřit do kategorie vyšší.
 
REGISTRACE
Registrace začíná vždy 30 dní před turnajem ve 20:00. Prvních pět dní je vyhrazeno pro členy Disc Golf Clubu Praha, poté se mohou registrovat všichni ostatní.
 
Na každý turnaj je vyhrazeno 5 divokých karet. Využity budou primárně pro hráče, kteří se podílejí na chodu turnaje, ale požádat o divokou kartu může každý a to výhradně emailem na info@pdgl.cz a s rozumným odůvodněním. Nerozdělené divoké karty budou uvolněny nejpozději tři dny před turnajem a připadnou hráčům na waiting listu.
 
STARTOVNÉ
Dospělí: 200 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 100 Kč
 
AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více informací níže)
 
Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA. (Pokud se tě to týká, napiš prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")
 
PLATBA 
Startovné je potřeba předem zaslat na bankovní účet č. 2101899982 /2010. [zobrazit QR kód]
 
Do poznámky k platbě napiš jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíš, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu.
(Př. "PDGL Běchovice - Jan Řetěz" nebo "PDGL Běchovice - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")
 
Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).
 
 
ODHLAŠOVÁNÍ
Výhradně emailem na info@pdgl.cz a co nejdříve od zjištění, že se nakonec nebudeš moci zúčastnit.
 
POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíš, aniž by ses předem odhlásil/a, nebo se odhlásíš na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíš nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jsi dopředu zaplatil/a.
 
* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a ty se odhlásíš v pátek v 18:01 či později, tak už nemáš nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit tvoje místo jiným hráčem.
 
Pokud zaplaceno nemáš, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásíš a na turnaj nedorazíš, dostáváš první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.
 
HARMONOGRAM 
9:00 - hráčský meeting
9:30 - výhoz 1. kola
12:00 - obědová pauza
13:30 - výhoz 2. kola
16:30 - vyhlášení výsledků

(Harmonogram je orientační a může podléhat změnám dle aktuální situace; počítá se s délkou kola cca 2,5 hod)

 
OBĚD 
Pro zájemce o pořádný oběd budeme mít rezervaci v Usedlosti Ladronka. Hlavní jídlo je potřeba si předobjednat v tomto formuláři (nejpozději do úterý 15.3.): https://forms.gle/Kc7qweLTK5Pt4zsB8
Rezervací máme od 11:30 do 12:30, takže na oběd je potřeba vyrazit hned po dohrání prvního kola.
Pokud byste rádi jen polévku a něco k pití, není třeba dělat předobjednávku.
 
HŘIŠTĚ 
Budeme hrát standardní devítku rozšířenou o 7 dalších jamek. Pravidla jednotlivých jamek jsou popsána níže.
 
Mapa hřiště
 
 
Mapku si můžete stáhnout zde nebo kliknutím na obrázek.
 
CTP pro všechny kategorie - jamka č. 8.
Jamky pro rozhoz: 11, 10, 12, CTP 11
 
Dronový layout by @czech_discgolf
 
Popis jamek
 
1) OB cesty vpravo i vlevo (velmi malá šance se tam dostat)
2) OB cesta vedoucí za košem
3) OB cesta vpravo i vlevo
4) OB cesta vlevo (dbejte na bezpečnost!!), pozor na křoví vpravo (dodržujte pravidlo 3 minut)
5) OB cesty vpravo i vlevo; pozor na chodce zprava od cesty, doporučujeme spottovat; nepříjemné křoví vpravo - dodržujte pravidlo 3 min
6) OB cesta vlevo
7) žádná speciální pravidla
8) OB cesta za košem (nevstupuje do hry)
9) OB cesta (daleko) za košem
10) Dbejte zvýšené opatrnosti - vpravo i vlevo od vás jsou hráči na dalších jamkách, také proto se cca v půlce fairwaye nachází Double Mandatory, abyste nevymýšleli nějaké cesty ze stran :). Pří netrefení pokračujete z Drop Zone s trestným hodem.
11) OB cesta vpravo nahoře (nevstupuje příliš do hry)
12) Mando strom 64 m od výhoziště, potřeba obhodit zprava, při nesplnění hráč pokračuje z vyznačené Drop Zone; OB cesta po pravé straně (dbejte zvýšené opatrnosti); OB oplocená oblast za košem
13) OB cesty zprava i zleva
14) žádná speciální pravidla
15) OB cesta (daleko) za košem
16) OB cesty za košem
 
 
SCORING 
Zapisování score bude čistě elektronické. 
 
Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring zde na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro ověření správnosti zadaného skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.
 
FLIGHTY
(Soutěžní skupiny)
 
Flight na přání pro první kolo vyplň nejpozději do 19. 3. 16:00  do tohoto formuláře https://forms.gle/9HeJ21FkR1JsHUff9 
 
CTP & ACE POOL
Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 
 
ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.
 
DISKY K ZAKOUPENÍ
Ultimo stánek vozíme vždy dle možností každého turnaje. Vždy je však možné si přes www.ultimo.cz objednat dovoz konkrétních disků. Buď si na ně můžeš udělat objednávku, ve které zvolíš osobní odběr a do poznámky napíšes "Vyzvednu na turnaji xyz". Případně můžeš napsat Kubovi na jakub@ultimo.cz a domluvit si s ním, že ti na turnaj doveze třeba 5 různých disků, které chceš vyzkoušet a z nich si pak koupit jen ten, který ti nejvíc sedne. 
 
O CO SE HRAJE?
 • Na každém turnaji obdrží tři nejlepší v každé kategorii originální trofeje a drobné ceny od partnerů PDGL.
 • Po vyhlášení každého turnaje proběhne také losovačka o disky a další věcné ceny od partnerů ligy.
 • V rámci celé série se soutěží o parádní trofeje, hodnotné ceny (nejen) s discgolfovou tématikou, poukázky do Ultima atd. Oceněno bude pět nejlepších hráčů v každé kategorii.
 • Do celkového bodování se počítá 5 nejlepších odehraných turnajů (z celkových 8).
 • Na závěr série proběhne tradičně velká losovačka o hodnotné ceny - zařazeni do ni budou hráči, kteří odehrají minimálně 5 turnajů.
 
PARTNEŘI PDGL
 
 
Latitude 64         Ultimo             
 
 
 
             
 
 
 
 
                     
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.
 
Pořadatel: Ultimo z.s., Libeř 130, 25241 Libeř, IČ: 22729852
 

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 200,- Kč 4
MA3 200,- Kč 4
MA2 200,- Kč 4
MA1 200,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 0 Kč

Registrační fáze 1
18.02.2022 20:00 - 19.02.2022
Hráč je členem klubu: Discgolf club Praha
Hráč je členem klubu: Too Much Hyzer On It (DGCP)
Hráč je členem klubu: Kobra Kai Dojo
Hráč je členem klubu: DGT Prague Hawks DDM Praha 9

Registrační fáze 2
19.02.2022 20:00 - 19.03.2022
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Filip Surjomartono 147915 958 969 MA1 DGC Praha Wild card
2 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 872 871 MA2 DGC Praha Wild card
3 Marek Šrom 100772 948 950 MA1 DGCMK Wild card
4 Pavel Ježek 106573 888 881 MA1 Wild card
5 Tomáš Hovorka 106574 892 890 MA1 DGC Praha Wild card
6 Jakub Koštel 115203 923 918 MA1 DGC Praha Registrovaný
7 Daniel Brabec 241009 844 850 MA3 DGC Praha Registrovaný
8 David Frejka 142797 782 788 MA3 DGC Praha Registrovaný
9 David Slovák 814 MA2 DGC Praha Registrovaný
10 Vojtěch Rozsíval 63361 840 838 MA2 DGC Praha Registrovaný
11 Petr Šašek "Frťan" 161309 893 909 MA2 PeaceEgg Registrovaný
12 Martin Zeman "Marty" 206857 902 909 MA2 DGC Praha Registrovaný
13 Martin Štička 183615 877 889 MA2 DGC Praha Registrovaný
14 Honza Kemr 161657 841 799 MA4 DGC Praha Registrovaný
15 Maxim Tyrpekl 154099 880 880 MA3 DGC Praha Registrovaný
16 Jakub Polák 185577 828 841 MA2 DGC Praha Registrovaný
17 Lukáš Linhart 850 MA2 DGC Praha Registrovaný
18 Lubomír Vičan 224414 799 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
19 Vojtěch Pimek 752 MA4 DGC Praha Registrovaný
20 Lukáš Landa 122650 938 934 MA1 DGC Praha Registrovaný
21 Pavel Sedlák "🥏" 129758 937 949 MA1 DGC Praha Registrovaný
22 Ondřej Fejfar 238374 883 887 MA3 DGC Praha Registrovaný
23 Roman Soukup 252419 875 873 MA2 BudweisDC Registrovaný
24 Markéta Sedláková "🌷" 247180 817 832 MA4 DGC Praha Registrovaný
25 Nathan Adlam 73293 936 932 MA1 DGC Praha Registrovaný
26 Jan Kuchař 800 MA3 DGKHK Registrovaný
27 Simona Kunovjánková 736 MA4 DGC Praha Registrovaný
28 Roman Kunovjánek 879 MA2 DGC Praha Registrovaný
29 Jan Řeháček 145481 830 832 MA3 TMHOI Registrovaný
30 Miroslav Vlček "Vlčák" 118956 869 863 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
31 Jindřich Ottl 116509 899 915 MA1 TMHOI Registrovaný
32 Vojta Bublík 164921 773 794 MA3 BudweisDC Registrovaný
33 Nikola Krejčíková 717 MA4 DGC Praha Registrovaný
34 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 909 915 MA2 DGC Praha Registrovaný
35 Lasse Skarpengland 769 MA3 Registrovaný
36 Jakub Sýkora 75425 922 928 MA1 DGC Praha Registrovaný
37 Milan Tichý 99409 787 782 MA4 DGC Kadaň Registrovaný
38 Eduard Černý 186688 917 920 MA2 DGC Kadaň Registrovaný
39 David Svoboda 820 MA3 Registrovaný
40 Lukáš Burger 156336 890 897 MA2 DGKHK Registrovaný
41 Lucie Verlová 115310 750 709 MA4 DGC Albium Registrovaný
42 Matej Verl 115072 796 877 MA2 DGC Praha Registrovaný
43 Lukáš Pelikán 153601 845 852 MA3 DGKHK Registrovaný
44 Jan Vejrosta 205299 859 852 MA3 DGC Praha Registrovaný
45 Michal Vaněk 243640 955 952 MA2 DGC Praha Registrovaný
46 Vladimír Vaněk 278758 808 MA4 DGC Praha Registrovaný
47 Vít Burger 159967 822 779 MA3 Registrovaný
48 Petr Novák 183017 903 892 MA3 DD's Registrovaný
49 Lukáš Houška 214412 911 915 MA1 Discgolf P... Registrovaný
50 Jakub Gráf 813 MA3 Registrovaný
51 Jan Kučera 895 MA3 Registrovaný
52 Ondřej Kučera 788 MA3 Registrovaný
53 Pavel Černý 137113 827 858 MA2 DGC Praha Registrovaný
54 Alexander Uulas 102929 939 930 MA1 DGC Praha Registrovaný
55 Michal Kohoutek 230752 872 855 MA4 DGC Praha Registrovaný
56 Martin Fajta 213131 849 861 MA2 Discgolf P... Registrovaný
57 Marek Surjomartono 147916 935 941 MA2 DGC Praha Registrovaný
58 Jakub Hošek 130320 908 906 MA1 DGC Praha Registrovaný
59 Jan Müller 234245 824 830 MA3 DGC Praha Registrovaný
60 Ondřej Feix 258725 912 928 MA4 DGT Hawks Registrovaný
61 Jan Langmajer "Langi" 872 MA2 Discgolf P... Registrovaný
62 Martin Vopava 812 MA4 DGT Hawks Registrovaný
63 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 901 900 MA2 DGC Praha Registrovaný
64 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 MA1 DeGen Registrovaný
65 Pavel Říšský 886 MA4 Discgolf P... Registrovaný
66 Tomáš Přeček 753 MA3 DGC Praha Registrovaný
67 Michael Bliek 139978 843 837 MA3 DGC Praha Registrovaný
68 Filip Martinka 660 MA4 Registrovaný
69 Jiří Liška 892 MA2 DGC Praha Registrovaný
70 Sebastian Paul 135127 867 868 MA3 DGC Praha Registrovaný
71 Ladislav Dragoun 79067 911 923 MA1 DGC Albium Registrovaný
72 Marcela Tomášů 114302 796 802 MA3 DGC Albium Registrovaný
73 Aleš Stanke 781 MA2 DGC Praha Registrovaný
74 Josef Cach 188588 967 963 MA1 FloppyDisk Registrovaný
75 Adam Litera 188721 917 913 MA3 Registrovaný
76 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 822 822 MA4 DGKHK Registrovaný
77 Petr Houdek 213959 895 908 MA4 DGC Praha Registrovaný
78 Adam Novák 136151 924 912 MA2 DGC JBC Registrovaný
79 Lucie Nováková 182378 762 787 MA4 DGC JBC Registrovaný
80 Cameron Hawes 828 MA3 DGC Praha Registrovaný
81 Jiří Bubeník 700 MA4 DGC Praha Registrovaný
82 Konstantinos Tsivos 209163 855 853 MA4 DGC Praha Registrovaný
83 Jakub Švehla 784 MA4 DGC Praha Registrovaný
84 Milan Vodehnal 866 MA1 Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Pavel Říšský 0 886 51 53 104 +4
2 Konstantinos Tsivos 209163 855 853 52 57 109 +9
3 Ondřej Feix 258725 912 928 56 54 110 +10
4 Michal Kohoutek 230752 872 855 59 53 112 +12
4 Petr Kuliha "Kulíšek" 251854 822 822 55 57 112 +12
4 Petr Houdek 213959 895 908 56 56 112 +12
7 Simona Kunovjánková 0 736 58 55 113 +13
8 Milan Tichý 99409 787 782 57 59 116 +16
10 Lubomír Vičan 224414 799 819 59 58 117 +17
11 Martin Vopava 0 812 62 56 118 +18
12 Vladimír Vaněk 278758 808 0 60 61 121 +21
12 Lucie Nováková 182378 762 787 59 62 121 +21
14 Honza Kemr 161657 841 799 64 58 122 +22
14 Markéta Sedláková "🌷" 247180 817 832 62 60 122 +22
16 Vojtěch Pimek 0 752 66 59 125 +25
16 Jakub Švehla 0 784 57 68 125 +25
18 Nikola Krejčíková 0 717 63 65 128 +28
19 Lucie Verlová 115310 750 709 66 65 131 +31
20 Filip Martinka 660 68 69 137 +37
21 Jiří Bubeník 0 700 76 65 141 +41
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Petr Novák 183017 903 892 53 51 104 +4
2 Sebastian Paul 135127 867 868 54 52 106 +6
3 Lukáš Pelikán 153601 845 852 56 51 107 +7
4 Tomáš Přeček 753 56 54 110 +10
5 Ondřej Fejfar 238374 883 887 58 53 111 +11
6 Maxim Tyrpekl 154099 880 880 60 52 112 +12
6 Miroslav Vlček "Vlčák" 118956 869 863 56 56 112 +12
6 David Svoboda 0 820 52 60 112 +12
6 Vít Burger 159967 822 779 52 60 112 +12
6 Jan Kučera 0 895 60 52 112 +12
6 Cameron Hawes 0 828 55 57 112 +12
8 Jan Vejrosta 205299 859 852 56 60 116 +16
12 David Frejka 142797 782 788 58 55 113 +13
12 Jan Řeháček 145481 830 832 60 53 113 +13
14 Jakub Gráf 813 53 61 114 +14
15 Daniel Brabec 241009 844 850 54 61 115 +15
15 Marcela Tomášů 114302 796 802 58 57 115 +15
15 Adam Litera 188721 917 913 61 54 115 +15
18 Michael Bliek 139978 843 837 60 56 116 +16
19 Vojta Bublík 164921 773 794 58 59 117 +17
19 Ondřej Kučera 0 788 61 56 117 +17
21 Jan Müller 234245 824 830 59 59 118 +18
22 Jan Kuchař 0 800 59 60 119 +19
23 Lasse Skarpengland 0 769 60 60 120 +20
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Michal Vaněk 243640 955 952 50 48 98 -2
2 Petr Šašek "Frťan" 161309 893 909 47 52 99 -1
3 Martin Štička 183615 877 889 50 51 101 +1
3 Michal Mikšovský "Edge Master" 208962 909 915 48 53 101 +1
3 Martin Fajta 213131 849 861 51 50 101 +1
3 Marek Surjomartono 147916 935 941 51 50 101 +1
7 Jiří Liška 0 892 51 51 102 +2
7 Adam Novák 136151 924 912 55 47 102 +2
9 Martin Zeman "Marty" 206857 902 909 50 53 103 +3
9 Eduard Černý 186688 917 920 53 50 103 +3
9 Lukáš Burger 156336 890 897 53 50 103 +3
9 Matej Verl 115072 796 877 50 53 103 +3
9 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 901 900 54 49 103 +3
9 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 872 871 50 53 103 +3
15 David Slovák 0 814 51 53 104 +4
15 Jakub Polák 185577 828 841 50 54 104 +4
17 Lukáš Linhart 0 850 54 51 105 +5
18 Vojtěch Rozsíval 63361 840 838 53 53 106 +6
18 Roman Soukup 252419 875 873 54 52 106 +6
20 Jan Langmajer "Langi" 0 872 55 52 107 +7
21 Aleš Stanke 0 781 55 57 112 +12
22 Pavel Černý 137113 827 858 59 57 116 +16
23 Roman Kunovjánek 0 879 64 58 122 +22
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Jindřich Ottl 116509 899 915 42 49 91 -9
2 Pavel Sedlák "🥏" 129758 937 949 45 47 92 -8
3 Marek Šrom 100772 948 950 45 49 94 -6
4 Lukáš Landa 122650 938 934 48 47 95 -5
5 Josef Cach 188588 967 963 49 48 97 -3
6 Nathan Adlam 73293 936 932 50 48 98 -2
7 Alexander Uulas 102929 939 930 46 53 99 -1
8 Lukáš Houška 214412 911 915 51 49 100 0
8 Jakub Hošek 130320 908 906 48 52 100 0
8 Pavel Ježek 106573 888 881 51 49 100 0
11 Jakub Koštel 115203 923 918 48 53 101 +1
11 Vojtěch Rychtar 71080 891 873 50 51 101 +1
13 Filip Surjomartono 147915 958 969 48 54 102 +2
14 Ladislav Dragoun 79067 911 923 49 54 103 +3
15 Milan Vodehnal 866 54 50 104 +4
16 Jakub Sýkora 75425 922 928 52 54 106 +6
17 Tomáš Hovorka 106574 892 890 54 63 117 +17

Flighty


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MA1MA2MA3MA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2022 (16 jamek) 16 50 1414
2 MA1MA2MA3MA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2022 (16 jamek) 16 50 1414