3x15 Brno-Milénova

Datum 13.09.2020
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Milénova
Ředitel turnaje Michael Rádl, #1245: Dgcfenixbrno@gmail.com
Pomocný ředitel Petr Háňel :
Kapacita 60 hráčů

Informace

 

Discgolfový klub Fénix Brno spolu s discgolfovým obchodem FYFT.cz Vás srdečně zveme na turnaj na upraveném patnácti jamkovém hřišti Brno-Milénova., zúčastnit se může kdokoliv, kdo se registruje do turnaje na stránce https://www.idiscgolf.cz/turnaje/detail/472.aspx a zaplatí startovné před zahájením turnaje. Můžete se těšit na prodloužené jamky.

 

Formát turnaje

Turnaj je jednodenní a hraje se na 3 x 15 jamek bez finále. Do soutěžních flightů budou hráči rozděleni na místě. Druhé kolo bude rozděleno podle výkonosti, třetí kolo podle kategorií a výkonosti. Maximální celkový počet hráčů je 60. Na turnaji se soutěží podle platných pravidel PDGA.

 

Kategorie

Na turnaji budou otevřeny jen 3 kategorie a to podle výkonnosti - OPEN (soutěživí), MA1(středně pokročilí), MA2 (začátečníci). Hlaste se dle nejlepšího vědomí a svědomí, ale ředitel turnaje Vás může přeřadit pokud uzná, že spadáte do vykonnostně vyšší kategorie. Orientačne dle ratingu 880+ -> OPEN, 800-880 -> MA1, 800- ->MA2  

 

 

Časový harmonogram - orientační

  • 08:00 registrace hráčů u koše jamky č.3
  • 08:30 players meeting
  • 09:00 výhoz 1. kola
  • 11:00 výhoz 2. kola
  • 13:00 obědová pauza
  • 14:00 výhoz 3. kola
  • 16:00 vyhlášení vítězů

Ceny

Tři až pět nejlepších hráčů v každé otevřené kategorii budou odměněni diplomy a ceny v podobě discgolfového vybavení od partnera turnaje FYFT.cz.

 

Vedlejší soutěže

  • CTP pro kategorii OPEN na jamce č. 8
  • CTP pro ostatní kategorie na jamce č. 3
  • Nejdelší PUTT pro kategorii OPEN na jamce č. 10
  • Nejdelší PUTT pro ostatní kategorie na jamce č. 2
  • O nejdelší BIRDIE LINE v jednom kole. Počítá se i Eagle a Albatross.

 

FLIGHTY 1.KOLO

 

Jamka 1

Jamka 6

Jamka 11

Petr Schindler    

Jan Holešovský 

Monika Rullova

Jan Güttner 

Lubomír Smrža 

  Robert Rulla

Matěj Štěpán 

Jakub Kadrnka

Jan Rozehnal 

 

 

 

Jamka 2

Jamka 7

Jamka 12

Marek Šrom

Jana Panáčková 

Ondřej Běloušek 

Radim Kala

Michal Janků 

  Richard Kala

Šárka Bencová 

Radek Běhavý

Bohuslava Bartheldyová 

 

 

 

Jamka 3

Jamka 8

Jamka 13

Radek Čižmař 

Jakub Trojánek 

 

  Michal Kundera

Michal Sabo 

 

Robin Mikula 

Jan Podešva 

 

 

Tomáš Holeček  

 

Jamka 4

Jamka 9

Jamka 14

Zdeněk Gothard 

Michael Rádl 

Veronika Fabíková 

Kateřina Štrbáková 

 Radek Bohunský

Jakub Vondra 

Adam Píža 

Jan Pajurek 

Lenka Vondrová 

 

 

 

Jamka 5

Jamka 10

Jamka 15

Radek Kala

Petr Háněl 

 

  Tomáš Zavřel

Martin Opršal 

 

David Turoň 

Kateřina Mazurová 

 

Jakub Vacula

 

 

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 200,- Kč -
MA1 200,- Kč -
MA2 200,- Kč -

Registrační fáze 1
25.08.2019 20:00 - 13.09.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Michael Rádl 80009 980 MPO Fénix Brno Registrovaný
2 Petr Schindler 147613 MA1 Fénix Brno Registrovaný
3 Marek Šrom 100772 955 MPO DGCMK Registrovaný
4 Radek Čižmař 88787 841 MA1 Registrovaný
5 Michal Kundera 136602 846 MA1 Animals Registrovaný
6 Robin Mikula 143811 923 MPO ODG Registrovaný
7 Zdeněk Gothard 131393 892 MPO Animals Registrovaný
8 Martin Opršal 103677 900 MA1 Fénix Brno Registrovaný
9 Radek Bohunský MA1 Fénix Brno Registrovaný
10 Kateřina Štrbáková MA2 Fénix Brno Registrovaný
11 Radek Kala MA2 DGCS Registrovaný
12 Radim Kala 104115 824 MA1 DGCS Registrovaný
13 Jan Güttner 131900 904 MPO ODG Registrovaný
14 Matěj Štěpán MA2 Registrovaný
15 Šárka Bencová MA2 Animals Registrovaný
16 Tomáš Holeček MA2 Fénix Brno Registrovaný
17 Jan Pajurek 111333 855 MA1 Fénix Brno Registrovaný
18 Kateřina Mazurová MA2 Registrovaný
19 Bohuslava Bartheldyová MA2 Registrovaný
20 Tomáš Zavřel MPO Spin Team Registrovaný
21 Radek Běhavý MA2 Registrovaný
22 Jan Podešva MA2 Registrovaný
23 Michal Sabo 113342 830 MA1 Registrovaný
24 Michal Janků MA1 Spin Team Registrovaný
25 Ondřej Běloušek 110186 909 MPO Spin Team Registrovaný
26 Veronika Fabíková 101010 839 MA1 Fénix Brno Registrovaný
27 Petr Háněl 80808 949 MPO Fénix Brno Registrovaný
28 Jakub Vondra 122320 913 MPO Fénix Brno Registrovaný
29 Lenka Vondrová 122293 845 MA1 Fénix Brno Registrovaný
30 Robert Rulla MA1 Registrovaný
31 Monika Rullová MA2 Registrovaný
32 Lubomír Smrža MPO Registrovaný
33 Jakub Kadrnka MPO Registrovaný
34 Adam Píža MA2 Registrovaný
35 David Turoň 146969 MA1 Animals Registrovaný
36 Jana Panáčková MA2 Animals Registrovaný
37 Jan Rozehnal 91753 912 MPO DGCMK Registrovaný
38 Jakub Vacula MA2 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Jakub Vondra122320913363939114-24
2Michael Rádl80009980384038116-22
3Jan Rozehnal91753912384140119-19
4Tomáš Zavřel  393942120-18
5Marek Šrom100772955423941122-16
5Zdeněk Gothard131393892414140122-16
7Robin Mikula143811923433842123-15
7Ondřej Běloušek110186909433842123-15
9Jan Güttner131900904414441126-12
10Petr Háněl80808949414742130-8
11Lubomír Smrža  4545481380
12Jakub Kadrnka  554850153+15
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Martin Opršal103677900424039121-17
2Radek Bohunský0 434041124-14
3David Turoň146969 434339125-13
4Michal Janků0 404243125-13
5Radek Čižmař88787841434545133-5
5Michal Kundera136602846434743133-5
5Jan Pajurek111333855404944133-5
8Michal Sabo113342830474443134-4
9Veronika Fabíková101010839464248136-2
10Lenka Vondrová122293845494743139+1
11Radim Kala104115824474449140+2
11Robert Rulla0 474548140+2
13Petr Schindler147613 454749141+3
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Tomáš Holeček  454344132-6
2Jan Podešva  4843471380
3Radek Kala0 454946140+2
4Radek Běhavý0 494843140+2
5Matěj Štěpán  494847144+6
6Adam Píža0 495046145+7
7Kateřina Štrbáková0 535351157+19
8Jakub Vacula  535156160+22
9Jana Panáčková  585351162+24
10Kateřina Mazurová  585064172+34
11Bohuslava Bartheldyová  595957175+37
12Monika Rullová  636461188+50
13Šárka Bencová  6810666240+102

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
3x151. kolo1546857
3x152. kolo1546857
3x153. kolo1546857