PDGL 2020 #3 - Ladronka

Datum 15.08.2020
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Ladronka
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel Jakub Sýkora: pdgl@ultimo.cz
Kapacita 82 hráčů

Informace

PDGL :: JARO-PODZIM 2020

13.6. Konopiště 18. 7. Kladno |  15.8. Ladronka | 6.9. Lesopark Letňany 4.10. Bohnická nemocnice 14.11. Běchovice 6.12. Areál Interlovu (Roztyly)

 

Internetový obchod ULTIMO.czLatitude 64°ZÜCA Česká republika, DiscGolf Club Praha městská část Praha 6 vás zvou na 3. discgolfový turnaj Pražské DiscGolfové Ligy (série léto-pozdim 2020).

 

:: LADRONKA::

 

>> FLIGHTY PRO PRVNÍ KOLO <<

 

Třetí turnaj letošní PDGL se odehraje na Ladronce a bude zaměřen zejména na začátečníky a turnajové prvoúčastníky, pro které bude vyhrazena celá polovina kapacity turnaje. Díky podpoře městské části Praha 6 budou mít turnajoví nováčci startovné zdarma a dostanou zdarma disk od Latitude 64° a také se budou moci zúčastnit discgolfové kliniky / workshopu, kde je zkušení hráči uvedou do turnajových pravidel i základnch technik hry. Hřiště na Ladronce bude pro účely turnaje rozšířeno o 4 až 5 jamek. 

 

Turnajový nováček = hráč, který se účastní svého vůbec prvního discgolfového turnaje. 

Důležíté informace specifické pro turnajové nováčky budou v následujícím textu vyznačené modře.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ / KATEGORIE

INFO PRO TURNAJOVÉ NOVÁČKY

Turnajoví nováčci budou rozděleni do třech vlastních kategorií:

- Muži (16 let a výše) --> MA4

- Ženy (16 a výše) --> FA4

- Junioři (kluci i holky do 15 let) --> MJ15

Pokud se do dané kategorie nepřihlásí alespoň 3 hráči, kategorie nebude otevřena a hráči do ní spadající budou přiřazeni do kategorie nejbližší.

Při registraci prosím do poznámky napište "první turnaj".

Pokud se omylem zaregistrujete do nesprávné kategorie nebo máte ohledně vaší registrace jakýkoliv dotaz, napište na pdgl@ultimo.cz a kategorii vám bez problémů změníme.

>> Všichni turnajoví nováčci si odnesou putter, marker a tištěná turnajová pravidla ZDARMA --> vyzvedněte si ráno při registraci <<

>> První tři nejlepší v každé nováčkovské kategorii si odnesou originální trofej a věcné ceny s discgolfovou tématikou (brašny, disky, láhev apod.) <<

 

Divoké karty

Pro turnajové nováčky je rezervováno hned 30 míst pomocí divokých karet. Divoké karty budeme průběžně přiřazovat, ale děláme to manuálně, tak se prosím nelekejte, pokud po registraci bude nějaký čas u vašeho jména zobrazeno "waiting list". 

 

INFO PRO OSTATNÍ HRÁČE

Jak je již na turnajích PDGL zvykem, hráči budou rozděleni do dvou výkonnostních kategorií a ženy budou mít kategorii vlastní (W / FA1). Pokročilí a středně pokročilí hráči by měli spadat do kategorie A (MA1), začátečníci a mírně pokročilí pak do kategorie B (MA3). 

Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu*.

Hráči s ratingem 830 a vyšším --> A  
Hráči s ratingem nižším než 830 --> B
Hráči, co ještě nemají rating --> B**
Ženy, bez ohledu na rating --> W

* Co je český rating? Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se prozatím počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga).

** Předpokládá se, že jste začínající hráč, který se účastní svého prvního PDGL / SZDL / UDGL turnaje. Pokud je tomu jinak a myslíte si, že patříte do kategorie A, nic vám nebrání se tam přihlásit ;) 

V rámci jedné série byste měli zůstat konzistentní. Tedy pokud je váš rating před prvním turnajem těsně pod 830 (tzn. startujete v B) a poté se zvýší nad tuto hranici, i přesto byste v dalších turnajích v rámci jedné série měli startovat v B. 

V případě, že rating zatím vůbec nemáte a první turnaj odehrajete v kategorii B, ale výsledek (rating) jasně ukáže, že patříte do kategorie A, další turnaje v dané sérii už odehrajete v kategorii A (a budou se vám do ni počítat i body z prvního turnaje).

 

ODHLAŠOVÁNÍ

Pokud se chcete z turnaje odhlásit, napište nám to prosím výhradně na email pdgl@ultimo.cz, případně jako SMS turnajovému řediteli. 

 

STARTOVNÉ

TURNAJOVÍ NOVÁČCI STARTOVNÉ NEPLATÍ.

Dospělí: 120 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 70 Kč

AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více info níže)

Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA a navíc dostanou marker od Latitude 64°. V rámci tohoto turnaje se to týká hráčů, kteří už nějaký turnaj odehraný mají, ale nikoli v rámci Pražské discgolfové ligy. (Pokud se vás to týká, napište prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")

Startovné je potřeba zaslat na bankovní účet č. 2501592138 / 2010.

Do poznámky k platbě napište jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíte, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu
(Př. "PDGL Konopiště - Jan Řetěz" nebo "PDGL Konopiště - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")

Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).

POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíte, aniž byste se předem odhlásili, nebo se odhlásíte na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíte nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jste dopředu zaplatili.

* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a vy se odhlásíte v pátek v 18:01 či později, tak už nemáte nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit vaše místo jiným hráčem.

Pokud zaplaceno nemáte, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásite a na turnaj nedorazíte, dostáváte první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.

 

HARMONOGRAM

9:00 - Registrace pro turnajové nováčky a vyzvednutí hráčských balíčků (u jamky č. 6)

9:30 - Discgolfová klinika - úvod do turnajových pravidel a základních discgolfových technik

10:15 - Hráčský meeting před 1. kolem

10:45 - Výhoz 1. kola

Obědová pauza

14:15 - Meeting před 2. kolem

14:30 - Výhoz 2. kola 

17:00 - Vyhlášení výsledků

(Harmonogram je předběžný a můžete podléhat změnám.)

 

LAYOUT HŘIŠTĚ

(Mapu stáhni kliknutím na obrázek nebo sem)

CTP jamka pro všechny kategorie bude oznámena na meetingu.

 

SCORING

Zapisování score bude čistě elektronické. Po-koronové turnaje (včetně turnaje 1. ligy) ukázaly, že v dnešní době se již v pohodě dokážeme obejít bez papírových scorekaret a rádi bychom tento režim zachovali i na turnajích PDGL. Jak to tedy funguje?

Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring tady na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro možnost ověření správnosti skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.

 

PARKOVÁNÍ, JÍDLO

Parkovat se dá bez problémů v ulici Tomanova.

Díky podpoře MČ Praha 6 pro vás budeme mít na tomto turnaji připraveno nějaké drobné občerstvení typu ovoce, sušenky apod. Nebude chybět ani voda pro doplnění vašich lahví. Co se týče oběda, doporučujeme restauraci Usedlost Ladronka. Případně se nedaleko nachází také Kaufland.

 

FLIGTY (Soutěžní skupiny)

Na turnajích PDGL vám rádi vyhovíme, pokud chcete první kolo odehrát se svými partnery, kamarády apod. Je však potřeba nám to vždy dát vědět nejpozději 24 hodin před začátkem turnaje na email pdgl@ultimo.cz. Požadavkům na poslední chvíli (ráno před turnajem) nebude vyhověno. 

 

CTP, ACE POOL

Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 

ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.

 

DISKY K ZAKOUPENÍ

Na turnaje se vždy snažíme dostat i Ultimo stánek s alespoň omezeným sortimentem. Ne vždy se to však povede, proto pokud máte zájem o konkrétní disk(y) z www.ultimo.cz, vytvořte si na e-shopu objednávku s osobním odběrem a do poznámky napište "Převzetí na turnaji PDGL (např.) Stromovka". Nebo pokud si chcete osahat několik různých disků a z nich jeden vybrat, také to není problém - napište email na jakub@ultimo.cz. Disky vám na turnaj rádi dovezeme.

 

CO JE PDLG?

 • série discgolfových turnajů v Praze a okolí zaměrená na hráče všech úrovní
 • 3 kategorie: začátečníci (B), pokročilí (A) a ženy (W)
 • více info na webu >>

 

O CO SE HRAJE?

 • První tři umístění v každé kategorii (A, B, W) získají na každém turnaji medaily / trofej 
 • Na každém turnaji proběhne losovačka o disky od Latitude 64° a Westside Discs
 • Ceny pro celkové vítěze zimní série PDGL poskytnou partneři turnaje Ultimo.cz a Latitude 64°.
  • oceněno bude prvních pět nejlepších v každé kategorii (A, B, W)
  • do celkového hodnocení se počítají body z 5 turnajů (z celkových 7)
  • vítěz každé kategorie si odnese discgolfový batoh Core Pro Backpack od Latitude 64° a poukázku do Ultimo.cz
 • Na závěr série proběhne velká losovačka o vozík ZÜCA COMPACT CART + příslušenství v hodnotě více než 7000 Kč + další ceny. Do velké losovačky budou zařazeni pouze hráči, kteří se zúčastní alespoň 5 ze 7 turnajů v této sérii.

 

PARTNEŘI PDGL

Ultimo

Latitude 64          ZÜCA Czech Republic

Disc golf club Praha

   

 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA1 120,- Kč 1
MA3 120,- Kč 1
FA1 120,- Kč 1
MA4 - 1
FA4 - 1
MJ15 - 1

Registrační fáze 1
25.07.2020 20:00 - 15.08.2020
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Roman Soukup 252419 901 897 MA4 BudweisDC Wild card
2 Jakub Sýkora 75425 924 926 MA1 DGC Praha Wild card
3 Daniel Douša 653 MA4 Wild card
4 Soňa Surjomartonová 544 FA4 Wild card
5 Martina Míchková 605 FA4 Wild card
6 Martin Pošmourný 226043 786 824 MA4 Wild card
7 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 MJ15 DGC Praha Wild card
8 Jakub Čermák 802 MA4 Wild card
9 František Novosad 613 MA4 Wild card
10 Michal Ipser 511 MA4 Wild card
11 Pavel Znamenáček 839 MA4 Wild card
12 Ema Znamenáčková 728 MJ15 DGT Hawks Wild card
13 David LeGault 621 MA4 Wild card
14 Tomáš Linhart 649 MA4 Wild card
15 Štěpánka Kobzová 558 FA4 Wild card
16 Jan Zahradníček 110718 883 913 MA1 DGC Praha Wild card
17 Hana Petlanová FA4 Wild card
18 Zdeněk Petlan MA4 Wild card
19 Marcel Holeček MJ15 Wild card
20 Tereza Šothová 353 FA4 Wild card
21 David Mačenbacher 629 MA4 Wild card
22 Petr Haering 73836 684 962 MA1 DGC Praha Wild card
23 Vojtěch Trš 400 MA4 Wild card
24 Conor Gleason 930 MA3 DGC Praha Wild card
25 Pavel Votický 104795 811 852 MA1 Wild card
26 Vilém Votický 805 MA3 Wild card
27 Hynek Votický 870 MA3 Wild card
28 Michal Jiránek 708 MA3 Wild card
29 Matej Verl 115072 846 847 MA1 DGC Praha Wild card
30 Honza Kemr 161657 845 819 MA4 DGC Praha Registrovaný
31 Jakub Kemr 141244 861 859 MA4 DGC Praha Registrovaný
32 Ondřej Fejfar 238374 871 877 MA4 DGC Praha Registrovaný
33 Ladislav Kos 747 MA3 Registrovaný
34 Jan Svoboda 137651 786 835 MA1 Registrovaný
35 Marek Šoth 187762 745 MA3 DGC Praha Registrovaný
36 Jakub Polák 185577 828 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
37 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Milan Tichý 99409 775 776 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
39 Jakub Hošek 130320 914 913 MA1 DGC Praha Registrovaný
40 Filip Míchek 928 MA3 DGC Praha Registrovaný
41 David Slovák 806 MA3 DGC Praha Registrovaný
42 Jan Polák 702 MA4 Registrovaný
43 David Frejka 142797 788 786 MA3 DGC Praha Registrovaný
44 Michal Surjomartono 147913 936 938 MA3 DGC Praha Registrovaný
45 Filip Surjomartono 147915 974 977 MA3 DGC Praha Registrovaný
46 Marek Surjomartono 147916 944 945 MA3 DGC Praha Registrovaný
47 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 MA3 DGC Praha Registrovaný
48 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 FA1 DGC Praha Registrovaný
49 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 MA1 DGC Praha Registrovaný
50 David Seidl 127511 839 827 MA3 BudweisDC Registrovaný
51 Jakub Koštel 115203 913 915 MA1 DGC Praha Registrovaný
52 Bianca Koštelová 168876 852 841 FA1 DGC Praha Registrovaný
53 Miroslav Vlček 118956 851 852 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
54 Karel Šimánek 826 MA3 DGC Praha Registrovaný
55 Roman Běhůnek 161185 811 795 MA3 CaurusEgra Registrovaný
56 František Filip 113417 943 942 MA1 DGC Kadaň Registrovaný
57 Adam Filip 162587 830 833 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
58 Filip Conk 137217 946 959 MA1 DG Eagles Registrovaný
59 Adam Kulich 117338 887 906 MA1 DeGen Registrovaný
60 Zdeněk Sedlák 135760 740 733 MA3 CaurusEgra Registrovaný
61 Lukáš Burger 156336 878 887 MA3 DGK Kladno Registrovaný
62 Jan Kryštovský 646 MA3 Registrovaný
63 Lucie Cágová 101582 592 657 FA1 DGCRP Registrovaný
64 Lukáš Landa 122650 934 933 MA1 TMHOI Registrovaný
65 Jakub Matula "Mystiq" 815 MA3 DGC Praha Registrovaný
66 Tomáš Mašín 138536 850 864 MA3 Registrovaný
67 Josef Pavlů 103238 709 740 MA1 DGC Praha Registrovaný
68 Michael Bliek 139978 868 851 MA3 DGC Praha Registrovaný
69 Lukáš Linhart 850 MA3 DGC Praha Registrovaný
70 Lukáš Panovský 789 MA3 Registrovaný
71 David Šindelář 916 MA1 Registrovaný
72 Tomáš Plechatý 902 MA3 Registrovaný
73 Patrik Brei 79307 800 820 MA1 CaurusEgra Registrovaný
74 Filip Kratochvíl 137835 884 887 MA1 DGK Kladno Registrovaný
75 Martin Prach 882 MA3 Registrovaný
76 Lukáš Kuldanek 158868 927 938 MA3 HUNTERS Registrovaný
77 Filip Carlan "Falko " 111692 930 945 MA1 FloppyDisk Registrovaný
78 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 MA1 DGC Praha Registrovaný
79 Martin Fojtík 126634 939 944 MA1 TMHOI Registrovaný
80 Roman Kunovjánek 875 MA3 DGC Praha Registrovaný
81 Simona Kunovjánková 722 FA1 DGC Praha Registrovaný
82 Hana Košťálová FA4 Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Lukáš Landa 122650 934 933 39 39 78 -16
2 František Filip 113417 943 942 37 41 78 -16
3 David Šindelář 0 916 40 39 79 -15
4 Martin Fojtík 126634 939 944 35 46 81 -13
5 Pavel Sedlák "🥏" 129758 948 949 41 42 83 -11
6 Jakub Koštel 115203 913 915 43 43 86 -8
7 Matej Verl 115072 846 847 44 43 87 -7
8 Jakub Sýkora 75425 924 926 43 45 88 -6
9 Jakub Hošek 130320 914 913 43 46 89 -5
9 Adam Kulich 117338 887 906 41 48 89 -5
9 Jan Zahradníček 110718 883 913 45 44 89 -5
12 Filip Carlan "Falko " 111692 930 945 45 45 90 -4
13 Filip Kratochvíl 137835 884 887 43 49 92 -2
14 Pavel Votický 104795 811 852 47 49 96 +2
15 Filip Conk 137217 946 959 50 47 97 +3
15 Patrik Brei 79307 800 820 48 49 97 +3
15 Stanislav Kovářík "Standokan" 238412 895 902 51 46 97 +3
18 Jan Svoboda 137651 786 835 51 49 100 +6
19 Josef Pavlů 103238 709 740 51 50 101 +7
20 Petr Haering 73836 684 962 57 56 113 +19
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Marek Surjomartono 147916 944 945 39 44 83 -11
2 Filip Surjomartono 147915 974 977 45 41 86 -8
3 Martin Prach 0 882 46 42 88 -6
4 Tomáš Plechatý 902 46 44 90 -4
5 Michal Surjomartono 147913 936 938 48 45 93 -1
5 Conor Gleason 930 47 46 93 -1
7 Lukáš Kuldanek 158868 927 938 47 47 94 0
8 Karel Šimánek 826 47 48 95 +1
8 Lukáš Burger 156336 878 887 46 49 95 +1
8 Jakub Matula "Mystiq" 0 815 48 47 95 +1
11 Tomáš Mašín 138536 850 864 45 51 96 +2
12 Filip Míchek 0 928 50 47 97 +3
12 Hynek Votický 0 870 49 48 97 +3
14 Adam Surjomartono "🕶️" 148373 877 876 51 47 98 +4
14 Lukáš Linhart 0 850 49 49 98 +4
16 Miroslav Vlček 118956 851 852 46 53 99 +5
17 David Slovák 0 806 50 50 100 +6
18 Martin Zeman "Marty" 206857 903 907 52 51 103 +9
18 Zdeněk Sedlák 135760 740 733 53 50 103 +9
18 Roman Kunovjánek 0 875 53 50 103 +9
21 Jakub Polák 185577 828 841 51 53 104 +10
21 Adam Filip 162587 830 833 56 48 104 +10
21 Michael Bliek 139978 868 851 53 51 104 +10
24 Ladislav Kos 747 52 53 105 +11
24 Milan Tichý 99409 775 776 53 52 105 +11
26 Lukáš Panovský 789 53 54 107 +13
27 Vilém Votický 0 805 57 51 108 +14
28 Jan Kryštovský 646 54 55 109 +15
29 David Seidl 127511 839 827 59 51 110 +16
29 Michal Jiránek 708 61 49 110 +16
31 David Frejka 142797 788 786 55 58 113 +19
31 Roman Běhůnek 161185 811 795 55 58 113 +19
33 Marek Šoth 187762 745 61 65 126 +32
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Markéta Sedláková "🌷" 247180 815 832 52 49 101 +7
2 Bianca Koštelová 168876 852 841 53 51 104 +10
3 Simona Kunovjánková 0 722 55 58 113 +19
4 Lucie Cágová 101582 592 657 65 60 125 +31
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Martin Pošmourný 226043 786 824 46 48 94 0
2 Jakub Kemr 141244 861 859 48 56 104 +10
3 Roman Soukup 252419 901 897 53 53 106 +12
4 Jakub Čermák 0 802 53 54 107 +13
5 Ondřej Fejfar 238374 871 877 53 55 108 +14
6 Jan Polák 702 51 58 109 +15
7 Tomáš Linhart 649 58 55 113 +19
8 Honza Kemr 161657 845 819 57 59 116 +22
9 Daniel Douša 653 59 58 117 +23
10 Pavel Znamenáček 0 839 61 59 120 +26
10 David Mačenbacher 629 61 59 120 +26
12 David LeGault 621 61 60 121 +27
13 František Novosad 613 64 58 122 +28
14 Michal Ipser 511 67 68 135 +41
15 Vojtěch Trš 0 400 75 74 149 +55
16 Zdeněk Petlan 77 77 +30
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Soňa Surjomartonová 544 60 63 123 +29
2 Martina Míchková 605 65 58 123 +29
3 Štěpánka Kobzová 558 64 62 126 +32
4 Tereza Šothová 353 77 78 155 +61
5 Hana Košťálová 104 105 209 +115
6 Hana Petlanová 98 98 +51
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 Celkem +/-
1 Maxim Tyrpekl 154099 870 880 58 61 119 +25
2 Ema Znamenáčková 0 728 75 74 149 +55
3 Marcel Holeček 63 63 +16

Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MJ15MA1MA3MA4FA1FA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2020 - 15 jamek 15 47 1324
2 MJ15MA1MA3MA4FA1FA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2020 - 15 jamek 15 47 1324