Monika Kolínková

ČADG # 4395
Rok narození [skryté pro nepřihlášené uživatele]
Klub DG Lions Šumperk, z. s.
Město Vikýřovice
PDGA # 0
PDGA Rating 0
iDG Rating 740
ČADG členství
Aktivní do 31.01.2025
Země CZ
Hlavní kategorie MP50
Photo

Informace o hráči


Nadcházející turnaje


DatumTurnajČADGČADGPDGA
08.06.2024 L64°Tour Ostrava Raketa presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour -
02.06.2024 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou DLMS 24 ČADG 1 -

Odehrané turnaje

DatumTurnajLigaČADGPDGAUmístění
24.05.2024 Amatérské discgolfové hry 2024 ČADG 3 B 4. z 7 (FA3)
18.05.2024 Ladies First vol. 2 (+ PDGA Women's Global Event) ČADG 1 C 3. z 5 (FA50)
12.05.2024 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov DLMS 24 - 2. z 8 (FPO)
04.05.2024 L64°Tour Budišov nad Budišovkou presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour ČADG 1 C 1. z 16 (Yellow)
27.04.2024 Jarní Šumperský Kotel ČADG 1 - 4. z 5 (FPO)
21.04.2024 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS 24 ČADG 1 - 1. z 7 (FPO)
14.04.2024 L64°Tour Uničov presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour ČADG 1 - 12. z 15 (Yellow)
07.04.2024 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice ČADG 1 - 2. z 3 (FPO)
16.03.2024 Jarní Orlí hnízdo - 4. z 9 (FPO)
19.11.2023 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále - 2. z 3 (FPO)
05.11.2023 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II - 2. z 4 (FPO)
04.11.2023 Doubles Birdie Festival Uničov - 3. z 22 (MA3)
22.10.2023 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 - 2. z 4 (FPO)
21.10.2023 O putovní pohár starosty města Šumperk ČADG - 7. z 11 (FPO)
08.10.2023 Brusův memoriál - Mohelnice 1. ročník - 3. z 4 (FPO)
16.09.2023 VI. Městys Choltice - 2. z 4 (FPO)
09.09.2023 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník JMDGL ČADG 1 - 7. z 9 (FPO)
25.08.2023 Amatérské Mistrovství České republiky v discgolfu - Budišov nad Budišovkou ČADG B 5. z 6 (FA3)
22.07.2023 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open DLMS ČADG - 3. z 9 (FPO)
08.07.2023 MČR Masters Choltice 2023 ČADG C 6. z 9 (FP40)
05.07.2023 Letní šumperské doubles - 4. z 28 (MA2)
25.06.2023 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov ČADG - 4. z 6 (FPO)
11.06.2023 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou ČADG - 3. z 3 (FPO)
10.06.2023 Raketa Open 2023 - O pohár starosty ČADG - 3. z 4 (FPO)
20.05.2023 Jarní Bělkovické Datel 2023 - 1. z 7 (FPO)
16.04.2023 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice ČADG - 8. z 9 (FPO)
08.04.2023 Jarní Šumperský Kotel ČADG - 4. z 6 (FPO)
26.03.2023 2. Hloučela Open by Tailors Prostějov - 3. z 7 (FPO)
27.11.2022 Šumperské podzimní doubles - 4. z 18 (MA2)
26.11.2022 Podzimní Orlí hnízdo - 3. z 6 (FPO)
22.10.2022 O putovní pohár starosty města Šumperk - 5. z 8 (FPO)
16.10.2022 (Ne)Zapomenutý Úsov - 6. z 7 (FPO)
15.10.2022 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava - 6. z 6 (FPO)
09.10.2022 Podzimní Bělkovické Datel 2022 - 3. z 7 (FPO)
24.09.2022 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí - 4. z 7 (FPO)
03.09.2022 O pohár starosty obce Kobylí - 7. ročník - 6. z 7 (FPO)
27.08.2022 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov - 6. z 8 (FPO)
13.08.2022 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov - 7. z 8 (FPO)
30.07.2022 Krnov Open 2022 - 3. z 4 (FPO)
24.07.2022 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka - 6. z 9 (FPO)
10.07.2022 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice - 2. z 4 (FPO)
11.06.2022 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 2. Šumperk Open - 5. z 6 (FPO)
29.05.2022 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou - 6. z 7 (FPO)
21.05.2022 MČR Masters 2022 Búřov B 4. z 6 (FP40)
23.04.2022 Ultimo Silesia tour Karlov pod Pradědem 2022 powered by Latitude 64° UST 2022 - 3. z 8 (FPO)
16.04.2022 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov - 7. z 11 (FPO)
10.04.2022 1. Hloučela Open by Tailors Prostějov - 5. z 9 (FPO)
26.03.2022 Jarní Šumperský Kotel 2022 - 5. z 6 (FPO)
12.03.2022 Ultimo Silesia tour Krnov 2022 powered by Latitude 64° UST 2022 - 5. z 7 (FPO)
06.03.2022 Jarní Orlí hnízdo 2022 - 4. z 8 (FPO)
22.01.2022 Krumlovská klendra 2022 - 4. z 5 (FPO)
18.12.2021 Bělkovické Vánoční Datel - 2. z 6 (FPO)
27.11.2021 "Covid" Orlí hnízdo 2021 - 2. z 3 (FPO)
20.11.2021 Ultimo Silesia tour Opava powered by Latitude 64° - 5. z 5 (FPO)
06.11.2021 O putovní pohár starosty města Šumperk - 3. z 6 (FPO)
30.10.2021 Ultimo Silesia tour Karlov pod Pradědem powered by Latitude 64° - 3. z 7 (FPO)
09.10.2021 Králíky Open 2021 - 2. z 4 (FPO)
02.10.2021 (10.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Ostrava PHK DLMS 2021 - 3. z 6 (FPO)
26.09.2021 (9.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov DLMS 2021 - 11. z 11 (FPO)
11.09.2021 Letní Bělkovické Datel 2021 - 2. z 8 (FPO)
28.08.2021 MMČR Master B 2. z 4 (FP40)
31.07.2021 (7.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS 2021 - 4. z 7 (FPO)
17.07.2021 KRNOV OPEN 2021 - 3. z 5 (FPO)
10.07.2021 (6.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou DLMS 2021 - 2. z 4 (FPO)
19.06.2021 (5.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - 1. Šumperk Open DLMS 2021 - 6. z 8 (FPO)
30.05.2021 Jarní Šumperský Kotel 2021 - 2. z 5 (FPO)
12.12.2020 "Covid" Orlí hnízdo 2020 - 24. z 26 (MPO)
10.10.2020 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky RDGL Sever - 3. z 3 (FPO)
04.10.2020 O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2020 - 4. z 5 (FPO)
12.09.2020 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS20 - 9. z 12 (FPO)
29.08.2020 Králíky Open 2020 - 17. z 18 (MPO)
08.08.2020 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov DLMS20 - 5. z 7 (FPO)
01.08.2020 (NE)Zapomenutý Úsov - Křížová hora - 4. z 5 (FPO)
11.07.2020 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk DLMS20 - 8. z 8 (FPO)
16.05.2020 Dobročinný turnaj Lions Šumperk - Turnaj s dobrým skutkem - 4. z 4 (FPO)
01.03.2020 Jarní Orlí hnízdo 2020 - 4. z 5 (FPO)