Jaromír Šišma

ČADG # 3642
Rok narození [skryté pro nepřihlášené uživatele]
Klub DG Eagles Uničov z.s.
Město Uničov
PDGA # 0
Rating
ČADG členství Aktivní do 31.01.2021
Země CZ
Hlavní kategorie MP50
Photo

Informace o hráči


Nadcházející turnaje


Žádné výsledky

Odehrané turnaje

DatumTurnajČADGPDGAUmístění
10.10.2020 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky DLMS20 - 3. z 6 (MP50)
04.10.2020 O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2020 - 3. z 8 (MP50)
12.09.2020 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS20 - 5. z 14 (MP50)
05.09.2020 (Ne)Zapomenutá Opava - Stříbrné Jezero - 1. z 4 (MP50)
29.08.2020 Králíky Open 2020 - 3. z 8 (MP50)
21.08.2020 MČR v discgolfu jednotlivců Uničov 2020 B 8. z 14 (MP50)
08.08.2020 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov DLMS20 - 3. z 5 (MP50)
01.08.2020 (NE)Zapomenutý Úsov - Křížová hora - 1. z 5 (MP50)
25.07.2020 2. KRNOV OPEN - 6. z 13 (MP40)
11.07.2020 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk DLMS20 - 4. z 13 (MP50)
13.06.2020 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 5. Kobylí Open DLMS20 - 4. z 12 (MP50)
01.03.2020 Jarní Orlí hnízdo 2020 - 3. z 10 (MP50)
07.12.2019 "Zimní" Orlí hnízdo - 3. z 6 (MP50)
24.11.2019 Laguna cup Přerov - 3. z 10 (MP50)
26.10.2019 Podzimní loučení Uničov - PDGA C C 3. z 11 (MP50)
19.10.2019 (Disc)Golf Uničov pro Banďu - 2. z 11 (MP50)
06.10.2019 O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2019 - 3. z 6 (MP50)
05.10.2019 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava RDGL VM - 3. z 7 (MP50)
21.09.2019 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov RDGL SM - 4. z 8 (MP50)
07.09.2019 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí RDGL JM - 5. z 9 (MP50)
25.08.2019 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou RDGL VM - 1. z 4 (MP50)
10.08.2019 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk RDGL SM - 5. z 12 (MP50)
03.08.2019 (NE)Zapomenuté hřiště - Kopřivnice - 3. z 4 (MP50)
20.07.2019 KRNOV Open 2019 RDGL SM - 3. z 5 (MP50)
06.07.2019 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky RDGL SM - 3. z 8 (MP50)
08.06.2019 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín RDGL VM - 8. z 9 (MP50)
18.05.2019 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov RDGL SM - 2. z 9 (MP50)
04.05.2019 4. Kobylí Open RDGL JM - 2. z 11 (MP50)
01.05.2019 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez RDGL VM - 8. z 13 (MP50)
20.04.2019 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov RDGL JM - 3. z 8 (MP50)
30.03.2019 1. Šumperská 10° RDGL SM - 11. z 19 (MP40)
23.03.2019 Jarní Orlí hnízdo 2019 - 1. z 10 (MP50)