SeveroZápadní Discgolfová Liga 2022/ Severozápadní juniorská discgolfová liga


Informace o lize

Severozápadní Discgolfová Liga 2022

SZDL 2022

 Severozápadní juniorská discgolfová liga

SZDL-J

 

Pořadatelé ligy jsou DGC Ultimo Kadaň a Caurus Egra

 

Rádi bychom poděkovali našim sponzorům za podporu severozápadní discgolfové ligy 2022.

Eurosupport Manufacturing Czechia s.r.o.,Ultimo Frisbee Shop, Artis, Wars Group CZ s.r.o.

 

 

 

 

 

 

SZDL 2022

  • Turnaje budou hrány minimálně na 36 jamek.
  • Výsledky všech turnajů budou započítány do celkového pořadí SZDL 2022
  • Registrace na turnaje bude probíhat na idiscgolf.cz
  • Zapisování scóre SZDL 2022 bude čistě elektronické, live-skóring na stránkách idiscgolf.cz, a zároveň také do aplikace U-Disc,
  • Hraje se dle platných všeobecných pravidel discgolfu, a pravidel PDGA.

Pro letošní ročník budou hráči rozděleni do tří výkonnostních kategorií.

  • Hráči s ratingem 826 a výše, budou hrát v kategorii (MA1).
  • Hráči s ratingem od 760 do 825 spadají kategorie (MA2).
  • Začátečníci, co nemají český rating a hráči s ratingem 759 a nižším kategorie (MA4).
  • Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu.
  • Hráč s nižším ratingem se může přihlásit i do vyšší kategorie.
  • Ředitel turnaje jsi vymezuje možnost upravit přihlášení do dané kategorie.

SZDL JUNIOR LIGA: (SZDL-J)

  • Novinka pro letošní rok je Severozápadní juniorská discgolfová liga. (SZDL-J)
  • Pro hráče kterým v roce 2022 nebude osmnáct let a odehrají více jak 50% turnajů, a jejich domovským klubem na profilu idiscgolfu je jeden z následujících klubů: DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra, Falcons Discgolf Sokolov, DGC Players Cheb, Hunters Strakonice, Discgolf Mariánské Lázně, DC/TC Tachov bude zřízen speciální učet a a budou mít možnost v roce 2023 žádat o příspěvek na turnaje 1. a 2. ligy, na turnaje MČR a jiné významné turnaje
  • Na tento účet bude převedeno 50% startovného z juniorské kategorie a zbývajících 50% bude použito na ceny pro celkové vyhlášení SZDL–J.
  • SZDL-J bude finančně podpořena kluby DGC Ultimo Kadaň a Caurus Egra, kdokoliv muže na přispět libovolnou částkou v průběhu celé sezony na rozvoj juniorského discgolfu.

 

Startovné:

  • Prosím platit převodem na účet 2800524717/2010
  • Nečlenové ČADG musí ke startovné zaplatit navíc 50,- Kč, jakožto jednorázový poplatek ČADG (který zahrnuje pojištění).
  • Platba převodem na účet 130,- Kč.
  • Platba v hotovosti v den turnaje 150,- Kč.
  • ACE POOL - 20,- Kč.

Kategorie:

  • (MA1) - Hráči s českým ratingem 850 a výše ↑.
  • (MA2) - Hráči s českým ratingem od 756 do 849.
  • (MA4) - Začátečníci, nebo hráči co nemají český rating a hráči s ratingem 755 a nižším ↓
  • (MJ18) – Všichni junioři, kterým nebude v roce 2022 osmnáct let.
  • Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu*
  • Hráč i s nižším ratingem se může přihlásit i do vyšší kategorie.

Bodování

  • Body SZDL 2022 jsou hráčům udělovány na základě toho, na jakém pořadí se umístily na jednotlivých turnajích.
  • Když hráč, co dokončí turnaj SZDL 2022, získá za každého hráče v rámci své kategorie bod, který remizuje nebo porazí (včetně sebe).
  • Tzv. bodování od spodu.
  • Každá kategorie má svůj bodový koeficient: MA1 - 3 body, MA2 - 2 body, MA4 - 1 bod a MJ18 - 1 bod 
  • Do celkového pořadí SZDL 2022 budou započítány výsledky ze všech turnajů, a podmínkou pro závěrečnou losovačku je účast na 60 % turnajů.

Trhač remíz pro celkové pořadí SZDL 2022:

  • Pokud více než jeden hráč dokončí sezónu 2022 se stejným počtem získaných bodů, bude jako rozhodujícím faktorem pro určení konečného pořadí sloužit počet odehraných turnajů. Hráč, který hrál na více turnajích, bude prohlášen za vítěze.
  • Pokud mají remízovaní hráči stejný počet bodů i stejný počet odehraných turnajů, pořadí se určí podle celkového počtu lepších umístnění.
  • Vyšší „Česky“ DG rating
  • Vyšší PDGA rating.

Ocenění SZDL 2022

  • Na každém turnaji budou vyhlášeni nejlepší tři hrací z vyhlášené kategorie pro SZDL 2022, kteří obdrží medaili a vítěz věcnou cenu.

Celkové ocenění sezóny 2022

  • Hráči na prvních třech místech ve všech kategorii budou oceněny, trofejí (medailí), věcnou cenou, a absolutnímu vítězi napříč kategoriemi bude propůjčen putovní pohár.

ACE POOL

  • Za 20 Kč navíc ke startovnému můžeš zkusit svoji šanci, a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace Poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nezavěsí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje. Platba převodem spolu se startovným.

 

Za poskytnuté discgolfové koše zn. Artis na vybrané turnaje SZDL děkujeme společnosti Lerko Sport s.r.o

 

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
05.03.2022 SZDL 2022 C SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J Ústecký kraj Uzavřena 70/75
30.04.2022 SZDL 2022 - SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří Karlovarský kraj Uzavřena 48/50
14.05.2022 SZDL 2022 C SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J Karlovarský kraj Uzavřena 46/46
10.06.2022 SZDL 2022 - SZDL22 Discgolfový workshop Karlovarský kraj Fáze 2 17/35
25.06.2022 SZDL 2022 - SZDL 22 #4 Mariánské Lázně, SZDL-J, Amateur Cup Karlovarský kraj Fáze 2 43/60
09.07.2022 SZDL 2022 - SZDL 22 #5 Kraslice, SZDL-J Karlovarský kraj Uzavřena 3/45
13.08.2022 SZDL 2022 - SZDL 22 #6 Zámecký park Valeč, Amateur Cup, SZDL-J Karlovarský kraj Uzavřena 3/45
29.10.2022 SZDL 2022 - SZDL 22 #8 Cheb + Amateur Cup, SZDL-J Karlovarský kraj Uzavřena 0/72
26.11.2022 SZDL 2022 - Vyhlášeni SZDL 2022 a Amateur Cup Ostrov Karlovarský kraj Uzavřena 3/45

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Šimon Šimík 3 275
1 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 100
1 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 100
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
2 Adam Filip 3 212
1 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 100
3 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 75
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
3 Radek Kuneš 2 162
2 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 87
3 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 75
4 Ondřej Dvorovčík 3 147
4 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 64
4 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 64
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
5 Martin Šafár 1 100
1 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 100
6 Roman Sieber 1 87
2 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 87
7 Kateřina Běhůnková 2 84
5 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 54
8 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 30
8 Karel Zdeněk j. 3 81
6 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 45
9 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 24
12 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 12
9 Viktor Schlapák 2 78
5 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 54
9 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 24
10 Jakub Štefan 1 75
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
11 Adam Ujváry 2 60
6 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 45
11 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 15
12 Vilém Votický 1 54
5 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 54
12 Hynek Votický 1 54
5 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 54
14 Petr Vágner 1 37
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
14 Ondřej Kuneš 1 37
7 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 37
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Vilém Dolejš 3 153
2 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 87
5 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 54
12 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 12
2 Jan Mařík 2 130
1 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 100
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
3 Jaroslav Matras 3 116
4 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 64
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
11 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 15
4 Jan Pecina 2 106
2 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 87
10 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 19
4 Vili Schlapak 2 106
2 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 87
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
6 Josef Nepovím 3 105
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
9 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 24
15 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 6
7 Petr Houdek 1 100
1 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 100
7 David Smejkal 1 100
1 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 100
9 Maky Kunešová 3 84
7 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 37
7 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 37
13 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 10
10 Lenka Tichá 2 75
6 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 45
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
10 Zdeněk Kopecký 3 75
8 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 30
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
11 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 15
10 Veronika Dolejšová 1 75
3 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 75
10 Filip Zavadil 1 75
3 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 75
10 Tomáš Eminger 2 75
6 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 45
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
15 Simona Kreuzigerová 1 64
4 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 64
15 Petr Smejkal 1 64
4 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 64
17 Filip Smejkal 1 45
6 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 45
18 Darina Černá 3 32
12 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 12
12 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 12
14 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 8
19 Fiorella Diaz 1 30
8 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 30
20 Jitka Ujváry 2 25
11 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 15
13 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 10
21 Klárka Dohnalová 2 16
13 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 10
15 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 6
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 František Filip 2 200
1 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 100
1 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 100
2 Jan Veselý 2 175
1 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 100
3 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 75
3 Dušan Čonka 3 164
1 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 100
6 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 45
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
4 Eduard Černý 3 120
4 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 64
7 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 37
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
5 Karel Zdeněk s. 3 118
3 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 75
7 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 37
15 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 6
6 Pavel Sedlák 2 117
2 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 87
8 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 30
7 Tomáš Šilhánek 2 99
5 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 54
6 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 45
8 Martin Fojtík 1 87
2 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 87
9 Ondřej Dohnal 3 85
5 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 54
8 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 30
20 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
10 Jiří Brožek 1 75
3 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 75
10 Martin Malý 1 75
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
10 Vladislav Moník 1 75
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
10 Josef Cach 1 75
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
14 Pavel Votický 2 49
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
15 Tomáš Koucký 2 48
9 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 24
9 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 24
16 Lukas Landa 1 45
6 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 45
16 Jiří Veselý 1 45
6 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 45
18 Václav Manych 1 24
9 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 24
19 Patrik Brei 2 20
10 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 19
21 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
20 Roman Kunovjánek 1 10
13 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 10
21 Lukáš Burger 1 8
14 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 8
22 Pavel Hobza 1 4
16 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 4
22 Honza Holubec 1 4
16 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 4
24 Jakub Hošek 1 1
18 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
24 Luboš Pytlík 1 1
19 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Miroslav Vlček 3 241
1 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 100
2 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 87
5 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 54
2 Tereza Čonková 3 193
3 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 75
4 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 64
5 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 54
3 Petr Hruška 3 166
3 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 75
5 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 54
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
4 Marian Borša 3 152
2 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 87
4 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 64
22 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
5 Jiří Pašek 3 148
3 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 75
5 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 54
10 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 19
6 Martin Hurán 3 120
5 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 54
5 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 54
12 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 12
7 Václav Josef Vlček 2 115
1 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 100
11 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 15
8 Martin Štefl 1 100
1 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 100
9 Martin Štička 1 87
2 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 87
10 Marketa Sedlakova 2 83
4 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 64
10 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 19
11 Jakub Mihál 1 54
5 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 54
12 Miroslav Blažek 2 49
8 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 30
10 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 19
13 Vojta Bublík 2 43
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
15 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 6
14 Vlastislav Novák 2 38
7 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 37
20 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
15 Pavel Prachař 1 37
7 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 37
16 Zdeněk Sedlák 3 33
10 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 19
13 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 10
16 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 4
17 Miroslav Ujváry 2 31
8 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 30
18 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
18 Milan Tichý 3 21
12 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 12
14 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 8
18 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1
19 Roman Běhůnek 2 18
12 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 12
15 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 6
20 Petr Škvarček 1 15
11 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 15
21 Filip Nguyen 2 14
12 SZDL 22 #2 Ostrov nad Ohří 12
17 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 2
22 Lukáš Pelikán 1 12
12 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 12
22 Jan Vejrosta 1 12
12 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 12
24 Petr Chalupa 1 8
14 SZDL 22 #3 Zámecký park Chyše - Amateur Cup, SZDL-J 8
25 Petr Vágner st. 1 6
15 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 6
26 Petr Borša 1 4
16 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 4
27 Lucie Hálová 1 1
20 SZDL 22 #1 Kadaň - Amateur Cup, SZDL-J 1

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MA4 - -
MA1 - -
MA2 - -
MJ18 - -

Registrační fáze

Registrační fáze 1
42 - 40 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem klubu: Discgolf Club Ultimo Kadaň
Hráč je členem klubu: Caurus Egra

Registrační fáze 2
39 - 2 dní před začátkem turnaje
Všichni