Regionální liga discgolfu 2019 - Jižní Morava


Informace o lize


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
19.01.2019 RDGL JM C Krumlovská klendra 2019 Jihomoravský kraj Uzavřena 88/90
30.03.2019 RDGL JM - Mikulov Open 2019 Jihomoravský kraj Uzavřena 28/45
20.04.2019 RDGL JM - (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov Jihomoravský kraj Uzavřena 90/95
04.05.2019 RDGL JM - 4. Kobylí Open Jihomoravský kraj Uzavřena 73/90
01.06.2019 RDGL JM - ZLÍN FILM FEST CUP 2019. Zlínský kraj Uzavřena 23/45
29.06.2019 RDGL JM - Otaslavice Open 2019 Olomoucký kraj Uzavřena 29/45
20.07.2019 RDGL JM - 3x12 BRNO-Milénova Jihomoravský kraj Uzavřena 58/60
07.09.2019 RDGL JM - (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí Jihomoravský kraj Uzavřena 64/90

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Zdeněk Sehnal 7 473
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
2 Mikulov Open 2019 86
4 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 86
10 4. Kobylí Open 73
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
17 Krumlovská klendra 2019 38
19 3x12 BRNO-Milénova 37
2 Ondřej Roblík 6 411
1 Mikulov Open 2019 100
1 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 100
9 4. Kobylí Open 86
18 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 55
19 3x12 BRNO-Milénova 37
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
3 Jiří Macků 6 301
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
12 4. Kobylí Open 51
20 Krumlovská klendra 2019 23
23 3x12 BRNO-Milénova 19
13 Otaslavice Open 2019 18
4 Dominik Vavřínek 3 264
6 3x12 BRNO-Milénova 91
3 Otaslavice Open 2019 86
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
5 Matyáš Kříž 4 228
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
11 4. Kobylí Open 62
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 51
11 Otaslavice Open 2019 25
6 David Paulů 2 173
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
5 Otaslavice Open 2019 73
7 Jakub Vondra 3 160
8 3x12 BRNO-Milénova 76
11 Krumlovská klendra 2019 66
11 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 18
8 Ondrej Trojanek 2 155
6 3x12 BRNO-Milénova 91
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 63
9 Filip Červinka 5 151
5 Mikulov Open 2019 62
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 35
21 3x12 BRNO-Milénova 27
15 4. Kobylí Open 25
19 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 2
10 Miroslav Všolek 2 144
7 4. Kobylí Open 100
21 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 44
11 Filip Jenčke 3 108
21 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 44
10 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 41
20 Krumlovská klendra 2019 23
12 Łukasz Sularz 1 100
3 Krumlovská klendra 2019 100
12 Martin Suchan 1 100
2 3x12 BRNO-Milénova 100
14 Vašek Andrš 1 95
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 95
15 Lukáš Kočí 2 91
8 Krumlovská klendra 2019 91
34 3x12 BRNO-Milénova 0
16 Paweł Kowalczyk 1 91
8 Krumlovská klendra 2019 91
17 Marek Vincour 1 90
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
17 Jakub Gilar 1 90
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
17 Jaroslav Štigler 1 90
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
20 Radek Bohunský 6 84
14 4. Kobylí Open 33
9 Mikulov Open 2019 25
36 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 9
28 3x12 BRNO-Milénova 7
30 Krumlovská klendra 2019 6
18 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 5
21 Tomáš Mikulica 4 77
13 4. Kobylí Open 41
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 18
24 3x12 BRNO-Milénova 15
44 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 2
22 František Trenz 1 73
5 Otaslavice Open 2019 73
22 Jan Kolář 1 73
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 73
22 Tomáš Dostál 1 73
10 Krumlovská klendra 2019 73
22 Petr Mrázek 1 73
5 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 73
26 Libor Juřena 4 66
11 Krumlovská klendra 2019 66
3 Mikulov Open 2019 0
6 4. Kobylí Open 0
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
27 Petr Konvičný 1 63
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 63
28 Jan Hynek 1 62
6 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 62
28 Michal Janků 1 62
5 Mikulov Open 2019 62
30 Lukas Landa 1 61
12 3x12 BRNO-Milénova 61
31 Tomáš Hollý 3 61
7 Mikulov Open 2019 41
18 4. Kobylí Open 13
38 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 7
32 Michal Drozd 1 55
18 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 55
33 Jaroslav Kodym 1 55
15 3x12 BRNO-Milénova 55
34 Jaroslav Polzer 1 51
14 Krumlovská klendra 2019 51
34 Filip Zelenka 1 51
7 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 51
36 Jakub Urbiš 1 48
20 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 48
37 Ondřej Štuller 4 47
21 3x12 BRNO-Milénova 27
14 Otaslavice Open 2019 13
38 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 7
38 Krumlovská klendra 2019 0
38 Jan Pajurek 2 46
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 35
27 Krumlovská klendra 2019 11
39 Jakub Pačkovský 1 44
16 Krumlovská klendra 2019 44
40 Petr Mikulica 3 43
7 Mikulov Open 2019 41
22 4. Kobylí Open 2
21 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
41 Jindřich Ottl 1 43
18 3x12 BRNO-Milénova 43
42 Petr Mikuš 2 42
8 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 41
34 3x12 BRNO-Milénova 0
43 Tomáš Novobilský 1 41
8 Otaslavice Open 2019 41
43 Čestmír Mičola 1 41
8 Otaslavice Open 2019 41
45 Piotr Walczak 1 38
17 Krumlovská klendra 2019 38
45 Łukasz Badach 1 38
17 Krumlovská klendra 2019 38
47 Aleš Matoušek 1 38
23 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 38
48 Tomáš Valík 2 37
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 35
34 Krumlovská klendra 2019 2
49 Jakub Wolf 1 35
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 35
50 Petr Horáček 1 33
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
51 Petr Venský 3 28
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 18
19 4. Kobylí Open 8
47 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 1
52 Jakub Ryšánek 1 25
15 4. Kobylí Open 25
53 Michal Sabo 2 22
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 17
29 3x12 BRNO-Milénova 5
54 Karel Jiříček 2 22
30 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 21
37 Krumlovská klendra 2019 0
55 Ondřej Navrátil 1 19
31 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 19
56 Štefan Staruch 1 17
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 17
56 Dalimil Petrilák 1 17
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 17
58 Martin Červinka 1 15
24 3x12 BRNO-Milénova 15
59 Marcin Wojciuch 1 15
26 Krumlovská klendra 2019 15
60 Jan Nadberežný 1 11
27 Krumlovská klendra 2019 11
61 Patrik Jenčke 2 11
17 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 8
42 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 2
62 Matěj Pavlík 1 9
36 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 9
63 Martin Holas 1 9
27 3x12 BRNO-Milénova 9
64 Radek Zatloukal 2 6
30 Krumlovská klendra 2019 6
20 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 1
65 Lukáš Krátký 1 5
20 4. Kobylí Open 5
66 Pavel Čarnecky 1 4
40 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 4
67 Karel Mach 2 4
30 3x12 BRNO-Milénova 3
35 Krumlovská klendra 2019 1
68 Jan Zedníček 1 3
41 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 3
69 Tomáš Goldmann 1 2
22 4. Kobylí Open 2
70 Dominik Douděra 1 2
32 3x12 BRNO-Milénova 2
71 Zdeňek Zakopčan 1 0
50 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
72 Martin Rožanský 1 0
51 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Roman Ševčík 4 0
23 Krumlovská klendra 2019 0
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
17 3x12 BRNO-Milénova 0
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
73 Pavel Šimíček 1 0
12 3x12 BRNO-Milénova 0
73 Petr Bujnošek 2 0
10 Otaslavice Open 2019 0
8 4. Kobylí Open 0
73 Petr Masník 1 0
23 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Šimon Galia 1 0
25 Krumlovská klendra 2019 0
73 Daniel Konečný 2 0
6 Krumlovská klendra 2019 0
5 4. Kobylí Open 0
73 Jakub Kudrna 2 0
1 4. Kobylí Open 0
1 Krumlovská klendra 2019 0
73 Michael Rádl 5 0
2 4. Kobylí Open 0
2 Krumlovská klendra 2019 0
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
10 3x12 BRNO-Milénova 0
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
73 Libor Havlíček 1 0
5 Krumlovská klendra 2019 0
73 Petr Háněl 1 0
4 3x12 BRNO-Milénova 0
73 Jan Rozehnal 3 0
14 Krumlovská klendra 2019 0
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
73 Václav Fischer 2 0
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Jakub Veselý 4 0
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
6 Krumlovská klendra 2019 0
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
2 Otaslavice Open 2019 0
73 Tomáš Zavřel 2 0
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
8 3x12 BRNO-Milénova 0
73 Ondřej Vojtášek 2 0
4 4. Kobylí Open 0
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Jan Zejda 2 0
48 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
20 4. Kobylí Open 0
73 Marek Šrom 5 0
17 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
2 Krumlovská klendra 2019 0
3 4. Kobylí Open 0
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
4 3x12 BRNO-Milénova 0
73 Mariusz Kielczyk 1 0
3 Krumlovská klendra 2019 0
73 Jiří Horák 1 0
24 Krumlovská klendra 2019 0
73 Libor Juřena 4 0
22 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
9 4. Kobylí Open 0
4 Krumlovská klendra 2019 0
2 Mikulov Open 2019 0
73 Patrik Houška 1 0
36 Krumlovská klendra 2019 0
73 Filip Jarczyk 1 0
13 Krumlovská klendra 2019 0
73 Martin Pavlů 1 0
30 Krumlovská klendra 2019 0
73 Petr Pospíšil 1 0
45 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Jan Macků 1 0
52 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Filip Jež 1 0
45 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
73 Václav Kloboučník 1 0
31 3x12 BRNO-Milénova 0
73 Lukáš Milar 1 0
15 Otaslavice Open 2019 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Petra Křížová 7 528
1 Mikulov Open 2019 100
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
2 4. Kobylí Open 86
4 3x12 BRNO-Milénova 73
6 Otaslavice Open 2019 73
4 Krumlovská klendra 2019 62
11 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 33
2 Lenka Vondrová 5 433
1 4. Kobylí Open 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 Krumlovská klendra 2019 100
2 3x12 BRNO-Milénova 100
9 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 33
3 Dana Berousková 6 407
2 Mikulov Open 2019 86
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
6 4. Kobylí Open 62
4 Krumlovská klendra 2019 62
5 3x12 BRNO-Milénova 62
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
4 Iveta Mikulicová 4 307
3 3x12 BRNO-Milénova 86
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 73
4 4. Kobylí Open 73
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
5 Kateřina Štrbáková 6 267
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
4 Mikulov Open 2019 62
7 4. Kobylí Open 51
7 3x12 BRNO-Milénova 41
8 Krumlovská klendra 2019 33
13 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 18
6 Iva Špačková 2 160
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
3 Krumlovská klendra 2019 73
7 Andrea Jenčke 2 137
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 51
8 Klára Štodtová 3 134
6 3x12 BRNO-Milénova 51
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 41
10 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 41
9 Joanna Kot 1 86
2 Krumlovská klendra 2019 86
10 Barbora Janků 1 73
3 Mikulov Open 2019 73
11 Jiřina Mrázková 2 66
7 Krumlovská klendra 2019 41
10 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 25
12 Lenka Duštírová 1 33
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
13 Michala Bednářová 1 25
12 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 25
14 Jana Krátká 1 13
14 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 13
15 Veronika Fabíková 4 0
3 4. Kobylí Open 0
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
1 3x12 BRNO-Milénova 0
15 Martina Vajdová 2 0
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
15 Kristýna Zejdová 2 0
5 4. Kobylí Open 0
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
15 Věra Heinzka 1 0
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
15 Katarzyna Hasiak 1 0
4 Krumlovská klendra 2019 0
15 Pavla Šimíčková 1 0
8 3x12 BRNO-Milénova 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Michal Jiřík 4 386
1 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 100
1 Otaslavice Open 2019 100
4 Krumlovská klendra 2019 100
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
2 Pavel Jiřík 3 233
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
9 Krumlovská klendra 2019 73
6 4. Kobylí Open 73
3 Viktor Harásek 4 217
5 4. Kobylí Open 86
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 51
16 Krumlovská klendra 2019 18
4 Ondřej Koukola 2 186
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
8 Krumlovská klendra 2019 86
5 Milan Tělupil 2 173
2 4. Kobylí Open 100
4 Mikulov Open 2019 73
6 Jozef Valach 3 126
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 51
17 Krumlovská klendra 2019 13
7 Radek Jurčík 2 111
2 Otaslavice Open 2019 86
15 Krumlovská klendra 2019 25
8 Kamil Reső 1 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
9 Tomáš Petříček 1 86
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
10 Jaroslav Opršal 2 84
8 4. Kobylí Open 51
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
10 Martin Mozola 2 84
11 Krumlovská klendra 2019 51
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
12 Jaroslav Janků 1 73
4 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 73
13 Marek Hipík 1 62
7 4. Kobylí Open 62
13 Julius Nadberežný 1 62
10 Krumlovská klendra 2019 62
15 Roman Hradil 1 51
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 51
16 Pavel Marišinec 1 41
12 Krumlovská klendra 2019 41
17 Dawid Kot 1 33
14 Krumlovská klendra 2019 33
18 Jozef Čierny 1 0
5 Krumlovská klendra 2019 0
18 Tomáš Havlíček 1 0
7 Krumlovská klendra 2019 0
18 Petr Zahrádka 3 0
13 Krumlovská klendra 2019 0
4 4. Kobylí Open 0
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
18 Jiří Raška 1 0
5 Krumlovská klendra 2019 0
18 Václav Pchálek 1 0
5 Otaslavice Open 2019 0
18 Rudolf Konečný 3 0
1 Krumlovská klendra 2019 0
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
1 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 0
18 Stefan Dobrev 1 0
3 Krumlovská klendra 2019 0
18 Jaroslav Čačala 1 0
9 4. Kobylí Open 0
18 Martin Sladký 3 0
3 4. Kobylí Open 0
3 3x12 BRNO-Milénova 0
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
18 Adrián Čačala 1 0
1 4. Kobylí Open 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Petr Štolfa 6 559
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 Otaslavice Open 2019 100
1 3x12 BRNO-Milénova 100
2 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 86
2 4. Kobylí Open 86
3 Krumlovská klendra 2019 86
2 Radek Kala 5 327
1 Mikulov Open 2019 100
4 3x12 BRNO-Milénova 73
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 51
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 51
11 4. Kobylí Open 51
3 Jaromír Šišma 3 259
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
2 4. Kobylí Open 86
4 Jaroslav Krátký 3 209
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 73
7 4. Kobylí Open 62
5 Josef Vejvalka 2 160
3 3x12 BRNO-Milénova 86
5 Krumlovská klendra 2019 73
6 Pavel Fridrich 2 148
2 Mikulov Open 2019 86
6 3x12 BRNO-Milénova 62
7 Jirka Vrobel 2 123
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
8 Miroslav Adam 1 100
2 Krumlovská klendra 2019 100
8 Karel Hlava 1 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
8 Ivo Šimek 1 100
1 4. Kobylí Open 100
11 Ivo Vojtík 1 0
4 3x12 BRNO-Milénova 0
11 Jirka Provazník 2 0
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
11 Libor Viktorin 3 0
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
6 4. Kobylí Open 0
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
11 Vlastimil Janda 3 0
5 4. Kobylí Open 0
4 Mikulov Open 2019 0
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
11 Radek Čižmař 4 0
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
1 Krumlovská klendra 2019 0
4 4. Kobylí Open 0
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ivo Štefek 7 601
1 3x12 BRNO-Milénova 100
1 Otaslavice Open 2019 100
1 Mikulov Open 2019 100
1 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 100
2 4. Kobylí Open 86
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
6 Krumlovská klendra 2019 41
2 Michal ZELA 7 463
2 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 86
2 Mikulov Open 2019 86
2 3x12 BRNO-Milénova 86
2 Otaslavice Open 2019 86
5 Krumlovská klendra 2019 51
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 35
7 4. Kobylí Open 33
3 4 187
3 3x12 BRNO-Milénova 73
4 4. Kobylí Open 62
7 Otaslavice Open 2019 51
49 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 1
4 Pavel Šedrla 3 184
1 4. Kobylí Open 100
5 3x12 BRNO-Milénova 51
7 Krumlovská klendra 2019 33
5 Petr Schindler 3 181
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 86
4 Mikulov Open 2019 62
7 3x12 BRNO-Milénova 33
6 Jan Trnovec 2 168
1 Krumlovská klendra 2019 100
10 3x12 BRNO-Milénova 68
7 Radek Hrůza 2 162
1 Krumlovská klendra 2019 100
4 4. Kobylí Open 62
8 Petr Šedrla 3 143
3 4. Kobylí Open 73
5 3x12 BRNO-Milénova 51
9 Krumlovská klendra 2019 18
9 Michal Křetínský 3 132
3 Mikulov Open 2019 73
6 4. Kobylí Open 41
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 17
10 Patrik Lichý 2 98
3 3x12 BRNO-Milénova 73
8 Krumlovská klendra 2019 25
11 Martin Vanderka 1 86
2 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 86
12 Jakub Lacina 1 73
3 Krumlovská klendra 2019 73
12 Dominik Přibyla 1 73
3 Otaslavice Open 2019 73
14 Jan Procházka 1 62
4 Krumlovská klendra 2019 62
14 Lukáš Veselý 1 62
4 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 62
14 Lukáš Janda 1 62
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
17 Jan Čech 1 41
6 ZLÍN FILM FEST CUP 2019. 41
18 David Rumian 2 38
8 3x12 BRNO-Milénova 25
10 Krumlovská klendra 2019 13
19 Jan Chlebek 2 25
8 4. Kobylí Open 25
53 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MP50 - 4
MJ18 - 4
MJ15 - 4
MJ12 - 4
MA4 - 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni