Discgolfová liga Moravy a Slezska 2023


Informace o lize


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
16.04.2023 - (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice Moravskoslezský kraj Uzavřena 62/90
06.05.2023 - (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov Jihomoravský kraj Uzavřena 71/90
13.05.2023 DLMS - (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open Jihomoravský kraj Uzavřena 91/95
11.06.2023 - (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou Moravskoslezský kraj Uzavřena 36/90
25.06.2023 - (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov Olomoucký kraj Uzavřena 49/90
22.07.2023 DLMS - (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open Olomoucký kraj Uzavřena 60/65
22.10.2023 - (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 Olomoucký kraj Uzavřena 49/50
05.11.2023 - (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II Olomoucký kraj Uzavřena 38/90
19.11.2023 - (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále Moravskoslezský kraj Uzavřena 33/60

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jakub Veselý 7 614,45953
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 94,11765
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 90
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 83,33333
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 77,77778
13 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 69,23077
2 Filip Conk 6 580,92063
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 100
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 96
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 94,44444
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 90,47619
3 Robin Mikula "Boban " 5 435,92717
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 94,11765
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 92,85714
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 88
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 80,95238
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 80
4 Bořek Chmelík "Opičak" 7 369,83007
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 72,22222
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 71,42857
9 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 52,94118
11 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 52,38095
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 50
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 42,85714
19 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 28
5 Matouš Novák 4 301,61220
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 88,88889
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 82,35294
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 70,37037
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 60
6 Petr Konvičný "Pitros" 4 252,00000
10 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 66,66667
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 66,66667
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 66,66667
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 52
7 Zdeněk Gothard 3 212,32234
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 87,17949
9 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 68
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 57,14286
8 Lukáš Dovrtěl "Dovrc" 4 209,84941
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 95,23810
18 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 56,41026
20 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 29,62963
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 28,57143
9 Martin Michalisko 4 203,26797
8 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 58,82353
11 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 52,38095
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 47,61905
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 44,44444
10 Jan Mrůzek 2 170
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 100
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 70
11 Jiří Macků 3 167,16139
15 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 64,10256
12 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 56
10 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 47,05882
12 Marek Budík "Marcio Zazinho" 2 161,23077
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 92
13 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 69,23077
13 Jakub Burian "Buri" 2 151,48718
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 79,48718
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 72
14 Libor Juřena 2 151,17949
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 87,17949
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 64
15 Radek Zatloukal 2 150,79365
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 95,23810
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 55,55556
16 Kyle Kristoffersen 2 150,35897
7 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 76
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 74,35897
17 Ondřej Vitešník 2 149,01961
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 82,35294
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 66,66667
18 Petr Tůma 2 146,03175
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 88,88889
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 57,14286
19 Vojtěch Žeravík 2 144,68864
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 85,71429
17 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 58,97436
20 Michal Horak 2 144,44444
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 77,77778
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 66,66667
21 Petr Balvín 2 137,83069
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 78,57143
12 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 59,25926
22 Jiří Hroch "Hrošák " 3 137,83069
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 64,28571
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 47,61905
21 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 25,92593
23 Josef Kralovič 2 126,35897
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 74,35897
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 52
24 Martin Petráš 2 123,80952
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 95,23810
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 28,57143
25 Martin Rožanský "Roža" 3 108,30999
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 44,44444
12 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 35,29412
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 28,57143
26 Jakub Dostál 1 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
26 Jakub Knápek "Knapy" 1 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
26 Tomáš Wolf 1 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
29 Jáchym Markant 2 98,14815
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 48,14815
30 Tomáš Mikulica 2 97,72080
12 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 59,25926
25 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 38,46154
31 Michael Rádl 1 97,43590
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 97,43590
31 Tomáš Mozola "Tom" 1 97,43590
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 97,43590
31 Tomáš Ráček 1 97,43590
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 97,43590
34 Petr Masník 1 96,29630
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 96,29630
35 Vítězslav Jersák 2 95,23810
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 66,66667
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 28,57143
35 Lukáš Hlobil 2 95,23810
11 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 52,38095
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 42,85714
37 Michal Kundera 1 95,23810
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 95,23810
37 Martin Koňařík 1 95,23810
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 95,23810
37 Aleš Masařík 1 95,23810
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 95,23810
40 Jakub Pospěch 2 94,30199
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 48,14815
22 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 46,15385
41 František Trenz "FTrance" 1 92,59259
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 92,59259
42 Michal Pospíšil 1 90,47619
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 90,47619
43 Jan Rozehnal 1 89,74359
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 89,74359
44 Václav Fischer 1 88,88889
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 88,88889
44 Marek Šrom 1 88,88889
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 88,88889
46 Jaroslav Polzer 1 88
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 88
46 Miroslav Budík 1 88
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 88
48 Jozef Čierny 1 87,17949
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 87,17949
49 Martin Štípek 1 82,35294
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 82,35294
50 Jakub Kroupa 7 79,72156
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 22,22222
23 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 18,51852
16 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 11,76471
10 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 10
20 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 9,52381
37 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 7,69231
26 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
51 Dominik Vavřínek 1 79,48718
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 79,48718
52 Petr Miketa 2 78,57143
10 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 50
16 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 28,57143
53 Tomáš Doležel 1 77,77778
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 77,77778
54 Martin Opršal 1 76,19048
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 76,19048
54 Pavel Tůma 2 76,19048
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 42,85714
19 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 33,33333
56 Marek Vincour "Vinca" 1 71,42857
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 71,42857
56 Lukáš Krátký 1 71,42857
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 71,42857
58 Charles Ian Linney 2 69,84127
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 47,61905
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 22,22222
59 Petr Bujnošek 1 64,70588
7 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 64,70588
60 Marek Novotný 1 64,10256
15 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 64,10256
61 Jussi Miettinen 1 64
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 64
62 Marek Dostál "dosty" 1 62,96296
11 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62,96296
63 František Karásek 2 58,22222
17 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 36
22 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 22,22222
64 David Buráň 2 56,86275
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 33,33333
14 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 23,52941
65 Milan Kouba 1 53,84615
19 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 53,84615
66 Petr Venský 5 52,66293
15 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 17,64706
23 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 12
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 11,11111
14 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 7,14286
21 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 4,76190
67 Vilem Kott 1 52
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 52
68 Patrik Moulis 1 51,28205
20 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 51,28205
69 Tomáš Damborský 2 49,94872
18 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 32
33 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 17,94872
70 Filip Košťal "Filip" 1 48,14815
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 48,14815
71 Michal Ondruš 1 46,15385
22 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 46,15385
72 Jakub Wolf 2 42,85714
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 28,57143
13 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 14,28571
73 Martin Pavela 1 41,17647
11 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 41,17647
74 Radek Bohunský 1 41,02564
24 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 41,02564
75 Lukáš Logr 1 40
16 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
75 Kryštof Kempa 1 40
7 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 40
77 Vojtěch Bobek 1 38,09524
14 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 38,09524
78 Filip Plíhal 1 37,03704
18 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37,03704
79 Filip Jenčke 1 33,33333
15 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 33,33333
79 Piotr Chuchla 1 33,33333
15 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 33,33333
81 Petr Schindler 1 30,76923
28 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 30,76923
81 Juraj Falath 1 30,76923
28 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 30,76923
83 Ondřej Klimeš 2 30,15873
18 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 19,04762
17 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 11,11111
84 Marek Mynář 1 30
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 30
85 Ondřej Navrátil 1 29,41176
13 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 29,41176
86 Lukáš Vrbík 1 28,57143
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 28,57143
87 Jakub Bača 1 27,77778
14 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 27,77778
88 Jakub Janíček 2 26,81481
24 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 14,81481
23 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 12
89 Štěpán Mudrák 1 25,64103
30 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 25,64103
90 Stanislav Straškrába 1 24
20 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 24
91 Josef Šteigl 1 23,07692
31 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 23,07692
92 Nenad Nedeljkovic 2 20,51282
32 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 20,51282
28 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 0
93 Jiří Vaško 1 20
9 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 20
94 Vladimir Marek 1 16
22 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 16
95 Dalibor Huk 1 14,28571
19 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 14,28571
96 Patrik Jenčke 1 12,82051
35 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 12,82051
97 Jakub Skočdopole 1 9,52381
20 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 9,52381
98 Filip Navrátil 1 5,88235
17 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 5,88235
99 Ondřej Vykydal 1 4,76190
21 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 4,76190
100 Jonáš Holub 1 3,70370
27 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 3,70370
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Andrea Jenčke 4 375
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 100
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
2 Monika Kolínková 7 310,83333
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 75
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 66,66667
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 66,66667
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 50
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 40
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 12,5
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
3 Jitka Kubešová 6 267,50000
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 80
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 66,66667
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62,5
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 33,33333
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 25
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 0
4 Tereza Schindlerová 3 262,5
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 62,5
5 Martina Bittnerová "Maňas" 2 187,5
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87,5
6 Adél Boušková "🦅" 3 182,14286
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 87,5
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 57,14286
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37,5
7 Michaela Valla Rullová 2 162,5
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 62,5
8 Věra Heinzka 2 150
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 100
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
9 Iveta Mikulicová "Ifča" 2 148,21429
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 85,71429
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62,5
10 Jana Gothard "Lenochod" 2 137,5
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 37,5
11 Katka Marková 2 125,71429
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 85,71429
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
12 Anna Kristoffersen 1 80
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 80
13 Hana Balcárková 1 60
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 60
13 Marie Losíková "Madlen " 1 60
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 60
15 Kateřina Štrbáková 1 42,85714
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 42,85714
16 Ladislava Slezáková 1 28,57143
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 28,57143
17 Petra Křížová 1 25
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 25
18 Jana Petrželová 1 20
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
18 Tereza Skočdopolová 1 20
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 20
20 Lenka Florianová "Flori" 1 14,28571
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 14,28571
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Miroslav Všolek 9 630,68723
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 95,23810
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 86,66667
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 85,71429
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 81,81818
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 81,25
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 28,57143
2 Jan Güttner "平" 7 587,30159
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 88,88889
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 88,88889
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 57,14286
11 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 52,38095
3 Ondřej Vojtášek "Tajfík" 6 555,85317
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 100
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 93,75
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 88,88889
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87,5
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 85,71429
4 Zdeněk Zívala "Zivi" 8 471,68290
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 90,90909
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 73,33333
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 68,75
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 66,66667
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 66,66667
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62,5
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 42,85714
15 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 33,33333
5 Ondřej Štuller "Štulli" 6 323,80952
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 76,19048
10 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 57,14286
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 57,14286
9 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 50
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 50
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 33,33333
6 David Hégr 3 212,38095
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85,71429
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 66,66667
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 60
7 Tomáš Dostál 2 200
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
8 Petr Kováč "Kovi" 3 185,71429
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 77,77778
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 55,55556
11 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 52,38095
9 Jaroslav Hirsch 2 179,46429
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 93,75
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85,71429
10 Pavel Alexej Mulák 3 139,82684
5 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 63,63636
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 42,85714
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 33,33333
11 Jiří Trojan 3 131,74603
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 76,19048
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 44,44444
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 11,11111
12 Jan Holešovský 2 130,47619
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 73,33333
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 57,14286
13 David Kopecký "Kopeček" 6 130,02165
6 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 54,54545
12 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 26,66667
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 25
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 14,28571
20 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 9,52381
10 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 0
14 Rudolf Konečný 2 129,16667
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 66,66667
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 62,5
15 Jozef Valach "Pepin" 3 118,65079
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 71,42857
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 25
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 22,22222
16 Milan Mrvka 2 101,29870
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 72,72727
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 28,57143
17 Lukáš Kočí 1 90,47619
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90,47619
18 Jiří Raška "GEORGE" 1 85,71429
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 85,71429
19 Pavol Urban 1 80
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 80
20 Jan Andrés 2 78,35498
6 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 54,54545
17 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 23,80952
21 Marek Ziemiński 1 75
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 75
22 Tomáš Klvaňa 2 68,05556
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 55,55556
15 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 12,5
23 Ondřej Zatloukal "Kačus" 2 67,36111
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 56,25
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 11,11111
24 Jan Pajurek 1 61,90476
9 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 61,90476
25 Matúš Kment "Motuz" 1 60
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 60
26 Silvestr Mikuláštík 1 57,14286
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 57,14286
27 Martin Mozola "Mathew" 1 46,66667
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 46,66667
28 Karel Dostál 1 44,44444
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 44,44444
29 Jakub Czopek 1 43,75
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 43,75
30 Ondřej Šišma "Kwéčko" 2 40,40404
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 22,22222
10 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 18,18182
31 Radek Marek 2 39,04762
13 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 20
18 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 19,04762
32 Michal ZELA 1 38,09524
14 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 38,09524
33 Michał Grudziński 1 37,5
11 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 37,5
34 Julius Nadberežný 1 36,36364
8 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 36,36364
34 Pavel Jiřík "Ujel" 1 36,36364
8 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 36,36364
36 Wolfgang Pratl 1 33,33333
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 33,33333
37 Filip Křenek 1 31,25
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 31,25
38 Lukáš Milar 1 28,57143
16 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 28,57143
39 Martin Bříštěla "Bříza" 1 25
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 25
40 Mirek Bouška "Bouda" 4 15,75758
11 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 9,09091
15 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 6,66667
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 0
17 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 0
41 Slavomír Janů 1 14,28571
19 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 14,28571
42 Jiří Burýšek 3 12,5
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 12,5
10 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 0
43 Ivo Losík "Evža " 1 9,52381
20 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 9,52381
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Daniel Večeř 7 650
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 100
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 50
2 Zdeněk Kolínek 7 470
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 60
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 60
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 50
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 0
3 Tomáš Petříček 4 290,22727
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 80
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 75
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 72,72727
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 62,5
4 Ivo Šimek 3 245,07576
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 90,90909
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 87,5
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 66,66667
5 David Novák 6 216,66667
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 80
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 66,66667
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 25
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 25
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 20
5 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 0
6 Petr Zahrádka 2 156,81818
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 81,81818
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 75
7 Petr Tůma "st." 2 135
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 75
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 60
8 Michal Jiřík "Migel🤸" 2 115
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 75
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 40
9 Martin Slížek 1 54,54545
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 54,54545
10 Viktor Harásek "Harvik" 2 52,27273
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 27,27273
7 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 25
11 Ivo Štefek 1 50
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 50
12 Pavel Marek 3 45,83333
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 33,33333
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 12,5
12 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 0
13 Pavel Buchta "Buchtič " 2 38,18182
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 20
10 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 18,18182
14 Roman Haluzík "Haluz" 1 36,36364
8 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 36,36364
15 Michal Král "❤️ Miluju discgolf ❤️" 2 33,33333
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 33,33333
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
16 Petr Malík "Pedromal" 1 9,09091
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 9,09091
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Čestmír Slíva 3 275
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
2 Kryštof Trojan 3 183,33333
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 33,33333
3 Antonín Karásek 3 170
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 50
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 20
4 Ondřej Zatloukal "Oňďous" 4 150
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 50
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 50
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 50
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 0
5 Lukáš Španihel 1 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
5 Lucie Poláková 1 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 100
7 Daniel Zoss 2 82,95455
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 45,45455
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 37,5
8 Lukáš Vyvial 1 80
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 80
9 Jaroslav Randus "Jarda" 3 65,11111
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 50
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 11,11111
25 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 4
10 Klára Boušková 2 62,5
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II 50
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 12,5
11 Štěpán Burýšek 2 60
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 60
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
12 Jan Klíma 1 51,28205
20 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 51,28205
13 Silvestr Mikuláštík "ml." 1 40
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále 40
14 David Štrunc 1 38,46154
25 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 38,46154
14 Jason Bedore 1 38,46154
25 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 38,46154
16 Jan Šindler 1 25
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 25
17 Daniel Kučínský 1 10,25641
36 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 10,25641
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Karel Hlava 5 500
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
2 Radek Čižmař "Hračičkář" 5 387,50000
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 83,33333
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 66,66667
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 62,5
3 Jaromír Šišma 7 312,50000
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 75
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 66,66667
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 50
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 37,5
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 33,33333
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
4 Vlastimil Janda 4 216,66667
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 75
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 66,66667
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 50
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice 25
5 Karel Kolář 1 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 100
6 Libor Juřena 1 66,66667
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 66,66667
7 Olda Jiřík 1 33,33333
5 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - O pohár starosty obce Dlouhá Loučka 2023 33,33333
8 Pavel Fridrich 1 25
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 25
8 Jan Křížek 1 25
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open 25
10 František Trenz 1 12,5
8 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open 12,5

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 3
MP40 - 3
MP50 - 3
MP60 - 3
MJ15 - 3
MJ18 - 3

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni