DGC Beskyd Frenštátsko

Město Frenštát pod Radhoštěm
Rok založení 2021
Předseda Adam Muras
Kontakt dgcbeskyd@email.cz
Počet členů 30
ČADG členství
11780738
Photo

Informace o klubu

Discgolf Club Beskyd Frenštátsko, zapsaný spolek (DGC Beskyd) jsme založili v srpnu 2021 ve skupince čtyř kamarádů. Náš klub se však každým rokem rozrůstá a na podzim 2023 už sdružujeme na tři desítky discgolfistů z Frenštátska i okolí.

Máme to štěstí, že našim domovským hřištěm je jedno z nejkrásnějších hřišť široko daleko – Rekovice na trojanovských Horečkách. Ve spolupráci s obcí Trojanovice se staráme jak o údržbu, tak další rozvoj tohohle krásného kousku Beskyd.

Na Rekovicích pořádáme každoročně čtyři hlavní discgolfové akce. V roce 2021 jsme naši činnost začali Rekovickou letní discgolfovou ligou (jednou z mála moravských klasických týdenních lig). V roce 2022 jsme k tomu od frenštátské Astry převzali organizaci jarního a podzimního turnaje Rekovice Open určeného hlavně pro mladé a začínající hráče. Discgolfoví harcovníci si zase můžou vyzkoušet náročnější osmnáctijamkový layout na naší nejnovější akci – Bogey Cupu. K tomu příležitostně pořádáme spoustu menších akcí (svítící nebo puttovací turnaje, turnaje dvojic, různé discgolfové workshopy a tak dále).


Členové